Pro druhé vítězství v sezoně si do Banína přijel obhájce pohárového primátu Lukáš Turoň z Třince. O výhru však musel svést mimořádně dramatickou bitvu s domácím Petrem Tmějem: finále se hrálo na plných pět utkání, až v tom posledním rozhodl Turoň ve svůj prospěch po výsledku 5:2. Třetí místo si odvezl do Příbrami Michal Hvižď a stejné je i průběžné pohárové pořadí po dvou odehraných turnajích.

Svitavští stolní hokejisté plně využili domácího prostředí a připsali si i další dobrá umístění. Do play off se v elitní skupině dostali ještě tři hráči THC Stiga 93 a obsadili 9. (Michal Zunka), 10. (David Šmíd) a 13. pozici (Karel Konečný), všem těsně uniklo čtvrtfinále. V závěru první třicítky se objevili T. Rumler a L. Tměj, zásluhou těchto výsledků vyhrály Svitavy klasifikaci týmů před Stiga Big Band Praha a THCStiga Game Příbram.

V Baníně nechyběl ani druhý okresní tým Stiga HC Benátky, ale Litomyšlským se tady zdaleka tolik nedařilo. Jejich dosaženým maximem byla skupina B v podání Roberta Ježe a Zdeňka Lopaura, ani jeden z nich se ale do play off neprokousal a připsali si tedy 37. (Jež) resp. 41. místo (Lopaur). Benátecký tým obsadil devátou příčku.

Konečné pořadí: 1. Lukáš Turoň (THC Třinec), 2. Petr Tměj (THC Stiga Svitavy), 3. Michal Hvižď (THC Stiga Game Příbram), 4. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha), 5. Zdeněk Matoušek (Žabka Praha). Český pohár pokračuje na začátku listopadu v Třinci.