V silné konkurenci 67 hráčů (včetně Dánů a Lotyšů) se do play–off mezi 16 nejlepších dostalo pět zástupců THC Stiga Svitavy. V osmifinále byly k vidění dvě oddílové bitvy: Petr Tměj si poradil 3:1 s Tomášem Rumlerem, Karel Konečný vyšel překvapivě vítězně z duelu s Davidem Šmídem (3:2). Ladislav Tměj nepřešel přes plzeňského S. Krause.

Čtvrtfinále se stalo „konečnou“ pro Konečného, přes porážku se Sládkem z Příbrami je pro něj osmé místo nejlepší životní výsledek. Petr Tměj postupoval pavoukem směle dál: zdolal Hubáčka z Příbrami a v semifinále pak hladce i dalšího příbramského hráče Hviždě. Ve finále znovu narazil na suverénního Lukáše Turoně z Třince a tentokrát na něj nestačil, podlehl mu 0:3.

Hráčům Stiga HC Benátky zůstala elitní skupina A zapovězena, byť Ježovi a Lopaurovi k postupu nechybělo mnoho. Nakonec jako nejlepší z týmu obsadili 35. resp. 40 . místo. V pořadí poháru je Tměj druhý za Turoněm, v „desítce“ jsou tři další Svitaváci (7. Šmíd, 9. Zunka, 10. T. Rumler), nejlepší z Benáteckých Z. Lopaur obsazuje 23. místo. Svitavy vedou soutěž klubů. ČP pokračuje 15. prosince v Praze.