Ligové týmy Jiskry Litomyšl zažily rozporuplný hrací víkend, během něhož se vystřídaly radost i zklamání. Výsledky mužů (10:0 resp. 0:10) vstoupí do sbírky kuriozit, při pohledu na sestavu v Chocni se však mnoho objasňuje. Z obvyklé soupisky zůstali dva hráči. I druholigové ženy uspěly na severu Čech z poloviny. V divizi se vstup do nové sezony příliš nepovedl stolním tenistům z Moravské Třebové, kteří klesli na dno tabulky. V krajské soutěži je okresní trio na špici.

2. liga ženy skupina B

Baník Most – Jiskra Litomyšl 3:7. Výsledky: Koutská, Smíšková – Burešová, L. Syrová 2:3, Smíšková – Burešová 2:3, Demjanová – V. Syrová 0:3, Koutská – L. Syrová 3:0, Brožová – Burešová 0:3, Smíšková – L. Syrová 3:1, Koutská – V. Syrová 2:3, Brožová – L. Syrová 1:3, Koutská – Burešová 1:3, Smíšková – V. Syrová 3:1. Body: Burešová 3,5, V. Syrová 2, L. Syrová 1,5.

TTC Litoměřice B – Jiskra Litomyšl B 9:1. Výsledky: Prášilová, Fousková – L. Syrová, Burešová 3:0, Fousková – Burešová 3:0, Prášilová – V. Syrová 3:0, Hájková – L. Syrová 2:3, Prášilová – Burešová 3:0, Fousková – L. Syrová 3:0, Hájková – V. Syrová 3:2, Prášilová – L. Syrová 3:1, Hájková – Burešová 3:1, Fousková – V. Syrová 3:1. Body: L. Syrová 1, V. Syrová 0, Burešová 0.

Pořadí: 1. Jaroměř (19), 2. Děčín B (17), 3. Dobré C (16), 4. Ústí nad Orlicí B (16), 5. Litoměřice B (15), 6. Loko Pardubice (15), 7. Ústí nad Orlicí A (14), 8. Turnov (13), 9. Litomyšl (12), 10. Kolín (10), 11. Most (10), 12. Linea Chrudim (9).

3. liga muži skupina D

TTC Ústí nad Orlicí – Jiskra Litomyšl 0:10. Výsledky: Motl, Nastoupil – Dostál, Šesták 0:3, D. Hodas, M. Hodas – Špinar, Křepelka 1:3, Š. Čopián – Špinar 2:3, Motl – Šesták 0:3, Kaplan – Křepelka 1:3, Nastoupil – Dostál 0:3, Motl – Špinar 0:3, Kaplan – Šesták 2:3, Nastoupil – Křepelka 1:3, D. Hodas – Dostál 2:3. Body: Dostál 2,5, Špinar 2,5, Šesták 2,5, Křepelka 2,5.

US Steinerová Choceň – Jiskra Litomyšl 10:0. Výsledky: Gregořica, Šimonek – Balský, Štarman 3:0, O. Čopián, Slavík – Šesták, Křepelka 3:1, O. Čopián – Šesták 3:0, Šimonek – Křepelka 3:0, Gregořica – Štarman 3:0, Slavík – Balský 3:0, Šimonek – Šesták 3:0, Gregořica – Křepelka 3:1, Slavík – Štarman 3:0, Mikulecký – Balský 3:0. Body: Špinar 0, Štarman 0, Křepelka 0, Balský 0.

Pořadí: 1. Choceň (21), 2. Čechovice (19), 3. Prostějov (18), 4. MS Brno C (16), 5. Blansko (16), 6. Žďár nad Sázavou (16), 7. Litomyšl (13), 8. Mikulčice (12), 9. Vracov (11), 10. Pelhřimov (10), 11. Ústí nad Orlicí (9), 12. Znojmo B (7).

Divize

Tesla Pardubice A – Slovan Moravská Třebová 10:5 (body: Maděra 2,5, Zítka 1,5, Mrva 1, Ertl 0). Linea Chrudim B – Slovan Moravská Třebová 10:4 (Ertl 2, Maděra 1, Zítka 1, Mrva 0).

Pořadí: 1. Holice B (15), 2. Sokol Chrudim (15), 3. Tesla Pardubice A (14), 4. Hlinsko (13), 5. Ústí nad Orlicí B (13), 6. Linea Chrudim B (12), 7. Ústí nad Orlicí C (12), 8. Skuteč (10), 9. Chrast (9), 10. Česká Třebová (8), 11. Tesla Pardubice B (8), 12. Moravská Třebová (7).

Krajská soutěž skupina B

Sokol Vidlatá Seč – US Choceň B 2:10 (Osecký 1, P. Famfulík 1, V. Famfulík 0, Hubinka 0). Jiskra Litomyšl B – Sokol Řetová 10:2 (Štarman 3,5, Dostál 2,5, Valdhans 2, Balský 2). Jiskra Litomyšl B – US Choceň B 10:8 (Dostál 3, Balský 3, Štarman 2, Valdhans 2). Sokol Vidlatá Seč – Sokol Řetová 10:8 (Hubinka 3,5, P. Famfulík 3, Osecký 2,5, V. Famfulík 1). Slovan Moravská Třebová B – Sokol Česká Třebová B 10:6 (Zítka 3,5, Durák 2,5, Riemer 2,5, Přichystal 1,5). TJ Svitavy – TJ Lanškroun 9:9 (Švancara 3,5, Šprojcar 2, Padyásek 2, Kyncl 1, Lacina 0,5). TJ Svitavy – Sokol Česká Třebová B 10:5 (Kyncl 3,5, Šprojcar 3,5, Padyásek 2, Švancara 1). Slovan Moravská Třebová B – TJ Lanškroun 10:2 (Zítka 3,5, Přichystal 2,5, Riemer 1,5, Durák 1,5, Palatka 1). Jiskra Králíky – Sokol Borová 10:8 (V. Štrof 4,5, J. Štrof 1,5, L. Štrofová 1, Lorenc 1). TJ Orlice – Spartak Polička 10:6 (Kössler 3, Čípa 2, Češka 1, Fendrych 0). TJ Orlice – Sokol Borová 7:10 (V. Štrof 4, J. Štrof 3, Cacek 2, Lorenc 1). Jiskra Králíky – Spartak Polička 10:5 (Kössler 2, Češka 2, Čípa 0,5, Fendrych 0,5).

Pořadí: 1. Moravská Třebová B (15), 2. Borová (13), 3. Litomyšl B (13), 4. Lanškroun (12), 5. Králíky (12), 6. Choceň B (10), 7. Svitavy (10), 8. Orlice (9), 9. Polička (7), 10. Vidlatá Seč (7), 11. Česká Třebová B (6), 12. Řetová (6).

Regionální přebor

4. – 5. kolo: Vidlatá Seč B – Svitavy B 10:6 a Němčice 5:10, Morašice – Němčice 8:10 a Svitavy B 5:10, Polička C – Borová B 10:1 a Korouhev 2:10, Polička B – Korouhev 10:6 a Borová B 10:0, Linhartice – Vendolí 10:3 a Svitavy C 10:4, Moravská Třebová C – Svitavy C 10:0 a Vendolí 10:4.

Pořadí: 1. Svitavy B (17), 2. Moravská Třebová C (15), 3. Polička B (14), 4. Korouhev (13), 5. Vidlatá Seč B (13), 6. Němčice (11), 7. Polička C (10), 8. Linhartice (9), 9. Vendolí (9), 10. Morašice (7), 11. Borová B (7), 12. Svitavy C (7).

Regionální soutěž

4. – 5. kolo: Polička D – Moravská Třebová 10:3 a Linhartice B 10:7, Korouhev B – Linhartice B 4:10 a Moravská Třebová E 7:10, Moravská Třebová D – Morašice B 10:2 a Litomyšl C 10:7, Jevíčko – Litomyšl C 10:7 a Morašice B 10:2.

Pořadí: 1. Moravská Třebová D (15), 2. Moravská Třebová E (13), 3. Litomyšl C (11), 4. Polička D (11), 5. Linhartice B (9), 6. Morašice B (9), 7. Vidlatá Seč C (8), 8. Jevíčko (7), 9. Korouhev B (5), 10. Němčice B (4).