Králem této soutěže jeden na jednoho se nakonec stal Ondřej Sehnal. Fanoušky basketbalu v kraji ale nejvíce zajímala jiná jména. Pro čtvrtfinále si zaškrtli sudé zápasy. Ve druhém duelu nastoupil pardubický pivot Kamil Švrdlík proti Radku Pumprlovi. K dobru měl dvanáct centimetrů výšky a rovněž váhově by soka zválcoval. Jenže na palubovce bylo vše naopak. Pumprla vůbec nedopustil, aby se pardubická „radlice“ rozjela. Svého soka velmi rychle smázl 9:3. Třikrát se trefil za trojkovým obloukem.

Zatímco silák z Beksy byl mírným favoritem, tak jeho regionální kolega Matěj Svoboda, který hájí svitavské barvy, narazil na největšího kandidáta prvenství, domácího Ondřeje Sehnala. Sehnal prokázal znalost každého centimetru haly na pražské Folimance a svého protivníka rovněž rozdrtil.

Semifinálové bitvy byly bitvy s velkým B. Nejdříve Šimon Ježek osnoval obrat z 4:7 na 9:7 v utkání s Radkem Pumprlou. Poté Ondřej Sehnal doslova uštval Jana Kozinu, který se kolo předtím vykopával z díry 1:5.

Mač o třetí místo ukořistil v řeži bývalých brněnských spoluhráčů Radek Pumprla. Zápas se prakticky smrskl na střelbu z dálky.

Velké finále se stejně jako předchozí duel hrálo bez časového omezení. Z tučné prémie se radoval Ondřej Sehnal, který si lépe seřídil dálková mířidla.

Play off řežba

Čtvrtfinále: Šimon Ježek (Děčín) – Jan Farský (Brno) 9:6, Radek Pumprla (Ostrava) – Kamil Švrdlík (Pardubice) 9:3, Jan Kozina (Brno) – Ladislav Pecka (Ústí n. L.) 9:8, Ondřej Sehnal (USK Praha) – Matěj Svoboda (Svitavy) 9:3.

Semifinále: Šimon Ježek – Radek Pumprla 9:7, Jan Kozina – Ondřej Sehnal 8:9.

O třetí místo: Radek Pumprla – Jan Kozina 9:6.

Finále: Šimon Ježek – Ondřej Sehnal 5:9.