Domácí klub reprezentovala čtrnáctka, který se postarala o zastoupení nejenom ve čtyřech základních skupinách, ale hlavně ve všech třech odpoledních skupinách výkonnostních.

V Áčku se sedmnáctý Michal Boštík o pouhý bod nedostal do vyřazovacích bojů. Výtečné 20. místo si při premiérové účasti mezi elitou zapsal Josef Malý a 24. Robert Jež uzavřel pořadí skupiny i šestou příčku v hodnocení týmů. Oba zástupci klubu THC Stiga Svitavy 93 hráli rovněž Áčko: David Šmíd skončil dvanáctý, když v osmifinálovém klání podlehl Filipu Hamáčkovi (HCS Žabka Praha), Karel Konečný obsadil 23. pozici.

Litomyšlský hráč Patrik Petr (THC Stiga Elites) po druhém místě v základní skupině a následně čtvrtém v Áčku došel do semifinále a tam prohrál s favorizovaným Lukášem Turoněm (THC Třinec). Ve finále plném zvratů, které rozhodlo až prodloužení posledního zápasu, vyhrál Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites) nad Turoněm 3:2 a ukončil tak jeho panování v seriálu, když třinecký hráč ovládl oba dva předchozí turnaje.

Turoň však nadále vedle pořadí poháru, Petr je druhý, Šmíd sedmý a Boštík třináctý.

(jp, rh)