Stiga HC Benátky reprezentovalo sedm hráčů. Z dopoledních základních skupin se do elitního Áčka dostal pouze Michal Boštík, který zabojoval a prodral se do vyřazovacích bojů. V osmifinále však nastoupil proti favorizovanému Janu Dryákovi z Big Bandu Praha, kterému po boji podlehl 0:3 na zápasy a obsadil 13. příčku.

THC Stiga Svitavy 93 zastupovali pouze tři hráči, ale dva z nich hráli Áčko a David Šmíd play off. Tam v osmifinále prohrál s Filipem Hamáčkem (HCS Žabka Praha) a skončil jedenáctý, David Brdíček uhrál 22. místo.

Litomyšlský Patrik Petr (THC Stiga Elites) vyřadil v osmifinále Pavla Plešáka (APP Gladiators Plzeň), leč prohrál ve čtvrtfinále se Zdeňkem Matouškem (HCS Žabka Praha) 2:3 na zápasy, přestože vedl již 2:1, a obsadil tudíž osmou příčku.

V turnaji triumfoval domácí hráč Zdeněk Matoušek před Leošem Hvižděm (THC Stiga-Game Příbram) a Stanislavem Krausem (Absolut Desperation). V průběžném pohárovém pořadí jsou za prvním Matouškem Dryák s Hamáčkem, když nejlepším reprezentantem Svitavska je šestý Šmíd. Další turnaj se hraje 18. ledna v Brně.

(jp)