V uplynulém dějství se konečně objevily vyšší bodové zisky, než tomu bylo v dosavadním průběhu, nicméně nijak zázračně ani teď výsledky nebyly. Vítězkou kola se stala MONIKA PROCHÁZKOVÁ z Poličky (startovní číslo SY0121). Té se stejně jako čtyřem dalším hráčům podařilo trefit osm výsledků a v její prospěch rozhodl lepší tip na celkový počet gólů. Dostane tradiční ceny (balení hlineckého piva Rychtář a DVD). K vyzvednutí jsou ve svitavské redakci. V čele celkové klasifikace dostihl Josefa Nováka Vladimír Vajs z Poličky, ale bodové odstupy jsou minimální a ve zbývajících šesti kolech Tip ligy se může mnohé změnit.

Ti hráči, kteří již mají přiděleno startovní číslo a při prvním tipování uvedli heslo, mohou tipovat na webu www.denik.cz. Nováček se může zapojit kdykoliv, první hlasování však musí provést na tištěném kuponu z novin. Kupony zašlete či doručte do pátku do 16 hodin do redakce ve Svitavách nebo na sběrná místa Tip ligy (restaurace Na Sídlišti v Litomyšli, restaurace na stadionu v Poličce a trafika Hrubý v Moravské Třebové).

1. – 2. místo
SY0136 Vladimír Vajs, Polička 8 36
SY0014 Josef Novák, Litomyšl 5 36

3. – 9. místo
SY0264 Eduard Čehovský, Rozstání 11 33
SY0179 Klára Kaderková, Svitavy 11 33
SY0090 Jiří Tobiáš, Polička 8 33
SY0126 Milan Češka ml., Polička 5 33
SY0132 Roman Kuda ml., Pomezí 5 33
SY0248 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 5 33
SY0023 Martin Kysilka, Lezník 2 31

10. – 19. místo
SY0121 Monika Procházková, Polička 14 30
SY0034 Jiří Elčkner ml., Čistá 11 30
SY0307 Milan Písek, Jaroměřice 8 30
SY0031 František Přibyl, Jarošov 8 30
SY0032 Eva Přibylová, Jarošov 8 30
SY0242 Pavel Schejbal, Svitavy 8 30
SY0130 Ludmila Kudová st., Pomezí 5 30
SY0159 Luboš Nekvinda, Svitavy 5 30
SY0148 Gustav Kovář, Vítějeves 2 30
SY0054 František Jirásek, Janov 4 29

20. – 38. místo
SY0098 Karel Geba, Polička 14 27
SY0051 Marek Beneš, Trstěnice 11 27
SY0108 Václav Obolecký ml., Polička 11 27
SY0010 Zdeněk Němec, Nová Ves 8 27
SY0158 Jaroslav Vágner, Radkov 8 27
SY0278 Bedřich Doseděl, M. Třebová 5 27
SY0044 Roman Greguš st., Nedošín 5 27
SY0212 Ladislav Holomek, Makov 5 27
SY0046 Josef Mergl, Nedošín 5 27
SY0296 Helena Novotná, Nedvězí 5 27
SY0156 Marie Vágnerová, Radkov 5 27
SY0050 Petr Vajrauch, Trstěnice 5 27
SY0173 Jaroslav Valach st., Hartmanice 5 27
SY0086 Roman Dostál, Svitavy 2 27
SY0104 Andrea Gibiecová, Polička 2 27
SY0141 Markéta Krystýnková, Polička 2 27
SY0048 Monika Merglová, Nedošín 2 27
SY0155 Pavel Kotlář, Květná -1 27
SY0249 Jiří Bílý, M. Třebová 5 26

39. – 64. místo
SY0357 Petr Kumstát, Staré Město 5 25
SY0366 Marcel Pánik, Rychnov 14 24
SY0036 Jiřina Kmošková, Čistá 11 24
SY0137 Jitka Vajsová, Polička 11 24
SY0063 Jana Bartoňková, Hradec n/S 8 24
SY0117 Veronika Hladká, Sebranice 8 24
SY0111 Kamil Koníček, Polička 8 24
SY0131 Roman Kuda st., Pomezí 8 24
SY0301 Hana Minářová, Sebranice 8 24
SY0109 Milan Pazlar, Polička 8 24
SY0066 Martin Zedník, Svitavy 8 24
SY0227 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 5 24
SY0116 Marie Hladká, Sebranice 5 24
SY0282 Aleš Hrubý, M. Třebová 5 24
SY0186 Tomáš Jirmásek, Polička 5 24
SY0097 Tomáš Kubát, Polička 5 24
SY0188 Olga Shelongová, Praha 5 24
SY0135 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 24
SY0310 Marek Soural, Úsobrno 5 24
SY0001 Roman Stibůrek, Čistá 5 24
SY0065 Kamila Zedníková, Svitavy 5 24
SY0122 Milan Jílek, Polička 2 24
SY0107 Petr Jílek, Polička 2 24
SY0187 Dan Shelong, Praha 2 24
SY0220 Josef Künzel, Svitavy -1 24
SY0019 Ivan Dostál, Jarošov 0 22

65. – 90. místo
SY0268 Tomáš Brychta, Kunčina 11 21
SY0198 Pavlína Gregorová, Svitavy 11 21
SY0211 Martina Holomková, Makov 11 21
SY0181 Josef Jirmásek, Polička 11 21
SY0214 Jiří Frank, Trstěnice 8 21
SY0115 Ladislav Hladký, Sebranice 8 21
SY0162 Erik Kalas, Vendolí 8 21
SY0215 Olga Lněničková, Svitavy 8 21
SY0194 Václav Cink, M. Třebová 5 21
SY0043 Markéta Gregušová, Nedošín 5 21
SY0005 Miroslav Horský, Litomyšl 5 21
SY0039 Vlasta Jelínková, Morašice 5 21
SY0105 Miroslav Jílek, Polička 5 21
SY0205 Martin Jiruše, Opatov 5 21
SY0087 Jaromír Kvapil, Svitavy 5 21
SY0309 Jana Písková, Jaroměřice 5 21
SY0110 Roman Roch, Polička 5 21
SY0182 Oliver Shelong, Praha 5 21
SY0040 Karel Štorek, Cerekvice 5 21
SY0209 Milan Beneš, Pomezí 2 21
SY0263 Karel Rádsetoulal, Radkov 2 21
SY0286 Tomáš Urban, Litomyšl 2 21
SY0190 Ludmila Veličková, Vendolí 2 21
SY0247 Alois Komprda, M. Třebová -1 21
SY0200 Miroslav Kulíšek, Svitavy -1 21
SY0391 Josef Mastík, Sebranice 2 20

91. – 93. místo
SY0347 Ladislav Cesnek, Lipník 8 19
SY0229 Miloslav Olšán, Brněnec 8 19
SY0279 Jan Schneider, M. Třebová 2 19

94. – 132. místo
SY0138 Petr Blažek, Polička 14 18
SY0267 Josef Brychta, Kunčina 11 18
SY0270 Dana Brychtová, Kunčina 11 18
SY0113 Radka Cihlářová, Polička 11 18
SY0123 Lenka Urbanová st., Polička 11 18
SY0064 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 8 18
SY0210 Tomáš Holomek, Makov 8 18
SY0003 Bořivoj Klejch, Dolní Újezd 8 18
SY0245 Vlastimil Matocha, Jaroměřice 8 18
SY0092 Martin Tobiáš, Polička 8 18
SY0062 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5 18
SY0281 Olga Hrubá, M. Třebová 5 18
SY0283 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 5 18
SY0037 Pavel Kmošek st., Čistá 5 18
SY0312 Martin Krč, Horní Štěpánov 5 18
SY0300 Josef Minář, Sebranice 5 18
SY0208 Radek Navrátil, Pomezí 5 18
SY0112 Petr Stoklásek, Polička 5 18
SY0288 Jaroslav Urban ml., Šumperk 5 18
SY0287 Jaroslav Urban st., Litomyšl 5 18
SY0157 Lukáš Vágner, Radkov 5 18
SY0102 Jiří Vávra, Polička 5 18
SY0096 Rostimír Kárský, Polička 2 18
SY0170 František Minář, Svitavy 2 18
SY0292 Martina Novotná, Nedvězí 2 18
SY0217 Marie Satrapová, Radiměř 2 18
SY0262 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 2 18
SY0100 Jaroslav Švanda, Polička 2 18
SY0106 Karel Švec, Polička 2 18
SY0049 Josef Vajrauch, Trstěnice 2 18
SY0197 Ludmila Hofmanová, Linhartice -1 18
SY0184 Martin Jirmásek, Polička -1 18
SY0146 Miluše Moravcová, Banín -1 18
SY0022 Václav Němec, Litomyšl -1 18
SY0295 Michal Novotný, Nedvězí -1 18
SY0225 Julius Premauer, Bystré -1 18
SY0056 Tomáš Rumler, Litomyšl -1 18
SY0058 Vojtěch Sajdl, Svitavy -1 18
SY0246 Antonín Štěpánek, M. Třebová -1 18

133. – 136. místo
SY0376 Zdeněk Klouda, Radiměř 8 17
SY0377 Zdeněk Tesař st., Vendolí 8 17
SY0256 Bohuslav Štrajt, Boršov 0 17
SY0219 Michal Čížek, Svitavy -1 17

137. – 148. místo
SY0358 Štefan Gallik, M. Třebová 8 16
SY0364 Lenka Klouzalová, Polička 8 16
SY0332 Karolina Kořistková, Svitavy 8 16
SY0352 Ludvík Potáček, M. Třebová 8 16
SY0326 Milan Ciesar, Čistá 5 16
SY0236 Miloš Drmola, Svitavy 5 16
SY0114 Stanislav Kučera, Polička 5 16
SY0257 Aťka Khýr, Staré Město 2 16
SY0328 Tomáš Satrapa, Radiměř 2 16
SY0349 Jan Sehnal, Svitavy 2 16
SY0055 Václav Benda, Litomyšl 0 16
SY0320 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -4 16

149. – 189. místo
SY0299 Miroslav Čori, Bystré 11 15
SY0052 Helena Benešová, Trstěnice 8 15
SY0308 Kateřina Písková, Jaroměřice 8 15
SY0231 Jindřich Tomiška st., Opatov 8 15
SY0172 Jaroslav Valach ml., Hartmanice 8 15
SY0084 Jarmila Andrlíková, Svitavy 5 15
SY0266 Anna Brychtová, Kunčina 5 15
SY0199 Petr Cink, M. Třebová 5 15
SY0035 Šárka Elčknerová, Čistá 5 15
SY0042 Roman Greguš ml., Nedošín 5 15
SY0183 Olga Jirmásková, Polička 5 15
SY0004 Vlasta Kolčavová, Dolní Újezd 5 15
SY0171 Lukáš Králíček, Svitavy 5 15
SY0201 Petr Lněnička, Pomezí 5 15
SY0305 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 15
SY0161 Božena Rakašová, Svitavy 5 15
SY0030 Jiří Stibůrek, Čistá 5 15
SY0321 Irena Stibůrková st., Čistá 5 15
SY0025 David Štyndl, Čistá 5 15
SY0088 Antonín Uhlíř, Svitavy 5 15
SY0144 Josef Ambros, Křenov 2 15
SY0280 František Bušina, Sušice 2 15
SY0124 Alena Češková, Polička 2 15
SY0298 Jarmila Jachymiáková, Bystré 2 15
SY0176 Jaroslav Kaderka, Svitavy 2 15
SY0218 Antonín Kadlec, Polička 2 15
SY0221 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 2 15
SY0253 Jiří Navrátil, Dětřichov 2 15
SY0192 Jana Oujezdská, Rozhraní 2 15
SY0118 Jan Procházka, Polička 2 15
SY0273 František Přichystal, M. Třebová 2 15
SY0009 Radovan Rumler, Litomyšl 2 15
SY0059 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 2 15
SY0274 Jan Soldán, M. Třebová 2 15
SY0233 Vladimír Šedý, Pomezí 2 15
SY0041 Jaroslava Bubnová, Borohrádek -1 15
SY0164 Lucie Hárychová, Koclířov -1 15
SY0119 Josef Popelka, Polička -1 15
SY0409 Ladislav Slaník, Praha -1 15
SY0139 František Bidmon, Polička -4 15
SY0240 Jaroslav Trávníček, Čistá -4 15

190. – 192. místo
SY0319 Jaroslav Jirout, Litomyšl 11 14
SY0277 Věra Dosedělová, M. Třebová 5 14
SY0260 Karel Jahoda, M. Třebová 0 14

193. – 206. místo
SY0340 Anna Cesneková, Lipník 8 13
SY0333 Adéla Kořistková, Svitavy 8 13
SY0356 Oldřich Dosedla, M. Třebová 5 13
SY0223 Petr Harašta, Polička 5 13
SY0101 Miroslav Kmošek, Polička 5 13
SY0002 Jan Kolčava, Dolní Újezd 5 13
SY0224 František Harašta, Polička 2 13
SY0222 Ludmila Haraštová, Polička 2 13
SY0275 Rudolf Jahoda, M. Třebová 2 13
SY0369 Pavel Navrátil, Jaroměřice 2 13
SY0060 Zdeněk Odehnal ml., Hradec n/S 0 13
SY0018 Jan Šilar, Jarošov 0 13
SY0017 Jana Šilarová, Jarošov 0 13
SY0015 Jaroslav Zeman, Jarošov 0 13

207. – 236. místo
SY0207 Libor Bednář, Pomezí 8 12
SY0269 Ondřej Brychta, Kunčina 8 12
SY0311 Milan Hlaváč, Jaroměřice 8 12
SY0011 Luděk Marčík, Osík 8 12
SY0142 Petr Bednář st., Pomezí 5 12
SY0289 František Boštík, Poříčí 5 12
SY0177 Jan Kaderka, Svitavy 5 12
SY0153 Miroslav Kotlář, Svitavy 5 12
SY0133 Ludmila Kudová ml., Pomezí 5 12
SY0047 Miloš Mergl, Nedošín 5 12
SY0252 Petr Otevřel, Lhota u Konice 5 12
SY0226 Jaroslava Premauerová, Bystré 5 12
SY0033 Jiří Elčkner st., Trstěnice 2 12
SY0020 Jan Hudeček, Vidlatá Seč 2 12
SY0265 Luboš Komprda, M. Třebová 2 12
SY0304 Hana Koutná, Jaroměřice 2 12
SY0169 Jaroslav Mach ml., Svitavy 2 12
SY0244 Robin Matocha, Jaroměřice 2 12
SY0302 Michal Minář, Sebranice 2 12
SY0095 Karel Němec, Korouhev 2 12
SY0089 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 2 12
SY0261 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 12
SY0026 Dráža Štyndlová, Čistá 2 12
SY0093 Gabriela Tobiášová, Polička 2 12
SY0125 Milan Češka st., Polička -1 12
SY0250 Petr Haupt, M. Třebová -1 12
SY0196 Arnošt Hofman, Linhartice -1 12
SY0134 Pavel Jílek, Pomezí -1 12
SY0027 Stanislav Štyndl, Čistá -1 12
SY0103 Pavel Zahradník, Polička -1 12

237. – 241. místo
SY0323 Petr Fulík, Dolní Újezd 11 11
SY0322 Věra Fulíková, Dolní Újezd 11 11
SY0379 Miloš Andrle, Svitavy 5 11
SY0291 Pavel Drobný, Poříčí 2 11
SY0375 Zdeněk Tesař ml., Vendolí -1 11

242. – 249. místo
SY0412 Markéta Hubinková, Čistá 8 10
SY0013 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 10
SY0362 Josef Peřina, Sádek 5 10
SY0327 Lubomír Záruba, Svitavy 5 10
SY0285 Pavel Urban, Litomyšl 2 10
SY0075 Petr Slabý, Svitavy 0 10
SY0016 Jana Zemanová, Jarošov 0 10
SY0329 Nikola Satrapová, Radiměř -1 10

250. – 291. místo
SY0276 Kateřina Havranová, M. Třebová 8 9
SY0251 Miroslav Otevřel, M. Třebová 8 9
SY0388 František Bis, Karviná 5 9
SY0303 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 9
SY0235 Josef Kovář, Svitavy 5 9
SY0202 Karel Kuběna, Svitavy 5 9
SY0012 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 5 9
SY0255 Stanislav Mixán, Boršov 5 9
SY0078 Václav Roušar, Svitavy 5 9
SY0081 Patrik Roušar, Svitavy 5 9
SY0079 Radek Roušar, Svitavy 5 9
SY0077 David Roušar, Svitavy 5 9
SY0080 Eva Roušarová, Svitavy 5 9
SY0237 Antonín Slaník, Svitavy 5 9
SY0028 Andrea Stibůrková, Čistá 5 9
SY0029 Irena Stibůrková, Čistá 5 9
SY0091 Iva Tobiášová, Polička 5 9
SY0315 Petr Valenta, Jaroměřice 5 9
SY0294 Jiří Drábek, Nedvězí 2 9
SY0206 Jiří Fečko, Opatov 2 9
SY0297 Ludvík Jachymiák, Bystré 2 9
SY0147 Romana Moravcová, Banín 2 9
SY0160 David Nekvinda, Svitavy 2 9
SY0191 Libor Oujezdský ml., Rozhraní 2 9
SY0284 Pavel Sotorník, M. Třebová 2 9
SY0150 Karel Weber, Svitavy 2 9
SY0128 Vladimír Harašta, Polička -1 9
SY0127 Marie Haraštová, Polička -1 9
SY0038 Pavel Kmošek ml., Čistá -1 9
SY0314 Milan Mackerle, Jaroměřice -1 9
SY0243 Marek Matocha, Jaroměřice -1 9
SY0145 Miroslav Moravec, Banín -1 9
SY0067 Anja Slabá, Svitavy -1 9
SY0068 Alena Slabá, Svitavy -1 9
SY0072 Anna Slabá, Svitavy -1 9
SY0070 Tomáš Slabý, Svitavy -1 9
SY0074 Ondřej Slabý, Svitavy -1 9
SY0083 Dominik Slabý, Svitavy -1 9
SY0073 František Slabý, Svitavy -1 9
SY0071 Pavel Slabý ml., Svitavy -1 9
SY0069 Pavel Slabý st., Svitavy -1 9
SY0154 Josef Lednický, Svitavy -4 9

292. – 296. místo
SY0317 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 5 8
SY0380 Jitka Bláhová, Vendolí 2 8
SY0165 Jakub Pešina, Janov 0 8
SY0195 Jaroslav Žouželka, Linhartice 0 8
SY0316 Adam Jirout, Litomyšl -1 8

297. – 303. místo
SY0336 Marie Bisová, Svitavy 5 7
SY0254 Ivana Mixánová, Boršov 5 7
SY0353 Michal Racl, M. Třebová 5 7
SY0203 Josef Dvořák, Svitavy 0 7
SY0168 František Pešina, Janov (247) 0 7
SY0258 Marek Maleňák, Křenov -1 7
SY0359 František Sedlák, Úsobrno -1 7

304. – 318. místo
SY0185 Jana Jirmásková, Polička 5 6
SY0204 Roman Sklenář, Opatov 5 6
SY0306 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 5 6
SY0149 Jana Bahenská, Svitavy 2 6
SY0143 Petr Bednář ml., Pomezí 2 6
SY0174 Romana Červená, Polička 2 6
SY0057 Lubomír Fuxa, Svitavy 2 6
SY0408 Jiří Janda, Svitavy 2 6
SY0045 Klára Merglová, Nedošín 2 6
SY0099 Petr Navrátil, Jedlová 2 6
SY0007 Veronika Hořínková, Litomyšl 0 6
SY0140 Emilie Bidmonová, Polička -1 6
SY0152 David Kotlář, Svitavy -1 6
SY0151 Otto Daněk st., Svitavy -4 6
SY0213 Ludmila Holomková, Makov -4 6

319. – 327. místo
SY0324 Pavel Fulík, Dolní Újezd 14 5
SY0382 Miroslav Jílek, Svitavy 5 5
SY0053 Jaroslav Švec, Čistá 5 5
SY0389 Zdeněk Jílek, Polička 2 5
SY0166 František Pešina st., Janov 0 5
SY0272 Miroslav Rolínek, M. Třebová 0 5
SY0238 Jan Slaník, Svitavy 0 5
SY0271 Ivan Vala, M. Třebová 0 5
SY0290 Tomáš Vápeník, Pomezí 0 5

328. – 335. místo
SY0370 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 4
SY0216 Ladislav Lněnička, Pomezí 5 4
SY0365 Martina Češková, Polička 2 4
SY0368 Bohuslav Marek, Jaroměřice 2 4
SY0361 Jan Měšťan, Borovnice 2 4
SY0189 Zdeněk Dvořák, Knapovec 0 4
SY0061 Zdeněk Odehnal st., Hradec n/S 0 4
SY0338 Josef Bis, Karle -1 4

336. – 349. místo
SY0175 Jindřich Červený, Polička 8 3
SY0178 Lenka Kaderková, Svitavy 8 3
SY0021 Zdeněk Novák, Nedošín 8 3
SY0411 Miloslava Čermáková, Osík 2 3
SY0293 Karel Drábek, Nedvězí 2 3
SY0193 František Hemerka, Svitavy 2 3
SY0313 Irena Krčová, Horní Štěpánov 2 3
SY0384 Růžena Lebedová, Svitavy 2 3
SY0404 Milada Novotná, Mělník 2 3
SY0239 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 3
SY0407 Michal Daranský, Svitavy -1 3
SY0405 Rostislav Liška, Študlov -1 3
SY0082 Karel Svojanovský, Svitavy -1 3
SY0008 Sandra Horská, Litomyšl -4 3

350. – 362. místo
SY0383 Radek Czehowský, Svitavy 2 2
SY0372 Jiří Premauer, Litomyšl 2 2
SY0387 Hynek Vávra, Svitavy 2 2
SY0410 Anna Hořínková, Litomyšl 0 2
SY0228 Jakub Olšán, Brněnec 0 2
SY0373 Miroslav Čejka, Svitavy -1 2
SY0374 Vladislav Mazák, Opatov -1 2
SY0355 Alena Galliková, M. Třebová 8 1
SY0371 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 5 1
SY0331 Marta Fišerová, Vendolí 2 1
SY0363 František Klouzal, Polička 2 1
SY0006 Lucie Hořínková, Litomyšl 0 1
SY0344 Kristýna Brázdová, Svitavy -4 1

363. – 372. místo
SY0385 Václav Bis, Lukavec 5 0
SY0120 Lenka Urbanová ml., Polička 5 0
SY0401 Josef Bachman, Březová 2 0
SY0398 Zdeněk Drábík, Opatov -1 0
SY0367 Zdeněk Drobný, Poříčí -1 0
SY0400 Jaroslav Mlčoch, Svitavy -1 0
SY0230 Jiří Hárych ml., Koclířov -4 0
SY0094 Jiří Laštovica, Polička -4 0
SY0259 Jindřich Nárožný, Březina -4 0
SY0406 Marie Tesařová, Vendolí -4 0

373. – 385. místo
SY0318 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 2 -1
SY0395 Michal Žvátora, M. Třebová 2 -1
SY0351 Petr Dudek, Svitavy 0 -1
SY0381 Pavel Fedrzel, Svitavy 0 -1
SY0390 Adrián Nemšovský, Svitavy 0 -1
SY0167 František Pešina ml., Janov 0 -1
SY0180 Milan Sajdl, Svitavy 0 -1
SY0350 Klára Udržalová, Svitavy 0 -1
SY0339 Anna Bisová, Karle -1 -1
SY0378 Jaroslav Bláha, Vendolí -1 -1
SY0354 Jan Valenta, Jaroměřice 2 -2
SY0394 Vladimír Vacek, M. Třebová -1 -2
SY0337 Jan Bis, Svitavy -4 -2

386. – 395. místo
SY0402 Růžena Hrdličková, Svitavy 2 -3
SY0386 Anna Bisová, Lukavec -1 -3
SY0397 Blanka Drábíková, Opatov -1 -3
SY0163 Pavla Greplová, Koclířov -1 -3
SY0129 Lukáš Harašta, Polička -1 -3
SY0241 Slávka Hubinková, Čistá -1 -3
SY0403 Miloš Kafuněk, Svitavy -1 -3
SY0399 Jaroslav Klučka, Vendolí -1 -3
SY0232 Jindřich Tomiška ml., Opatov -1 -3
SY0085 Vladimír Havránek, Svitavy -4 -3

396. – 398. místo
SY0414 Miroslav Doležel, Radkov 0 -4
SY0413 Leona Doleželová, Radkov 0 -4
SY0393 Ladislav Khýr, Staré Město -10 -4

399. – 403. místo
SY0343 Michal Brázda, Svitavy -1 -5
SY0346 Marie Homolová, Svitavy -1 -5
SY0415 Vladimír Procházka, Polička -1 -5
SY0341 Marina Brázdová, Svitavy -4 -5
SY0348 Martin Cesnek, Lipník -4 -5

404. – 409. místo
SY0024 Miroslav Ševčík, Litomyšl -1 -6
SY0396 Petr Zouhar, Hradec n/S -4 -6
SY0416 Jaroslav Fuchsa, Svitavy -7 -7
SY0392 Aleš Zaoral, Staré Město -10 -7
SY0325 Václav Zavřel, Dolní Újezd 2 -8
SY0342 Eduard Brázda, Svitavy -1 -8

410. – 416. místo
SY0234 František Báča, Rohozná -1 -9
SY0076 Lucie Kořistková, Svitavy -1 -9
SY0335 Martin Fišer, Vendolí 0 -10
SY0360 Jaroslav Scheib, Polička -1 -11
SY0330 Milan Kořistek, Svitavy -4 -11
SY0345 Leoš Mihola, Svitavy -4 -11
SY0334 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 0 -16

(údaje: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, bodový zisk v uplynulém kole, celkové body. Reklamace bodových kont přijímáme do pátku v redakci).