Korunu krále regionálního sportu obhájil parkurový jezdec Rudolf Doležal z Jezdeckého klubu Hřebčín Suchá, který loni zopakoval svůj ojedinělý úspěch a zvítězil ve finále Českého skokového poháru. Čtenáři Deníku zvolili sportovního hvězdou travního lyžaře Lukáše Koloucha.

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

1. Rudolf DOLEŽAL
(jezdectví, JK Hřebčín Suchá)

2. Petr BARTOŠ
(motokros, Orion Racing Team Litomyšl)

3. Lenka VEJDĚLKOVÁ
(Spartan Race, Bystré)

4. Lenka JŮZOVÁ
(karate, Karatedo Němčice)

5. Jakub PAULÍČEK
(požární sport, SDH Široký Důl)

6. Martin DOUBEK
(automobilové závody, Orion Racing Team Litomyšl)

JEDNOTLIVCI DOROST

1. Markéta HÁJKOVÁ
(cyklistika, TJ Slovan Moravská Třebová)

2. Anna KAŠPAROVÁ
(karate, TJ Jiskra Litomyšl)

3. Zdeněk OŠŤÁDAL
(motokárové závody, TJ Slovan Moravská Třebová)

4. Václav MAČÁT
(travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová)

5. František PŘIDAL
(sportovní střelba, Střelecký klub Moravská Třebová)

JEDNOTLIVCI ŽACTVO

1. Karolína MACHOVÁ
(skate slalom, SK8 Polička)

2. Šárka ABRAHAMOVÁ
(travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová)

3. Hana HÁJKOVÁ
(atletika, AK Moravská Třebová)

4. Ondřej ŠVANDA
(šachy, TJ Štefanydes Polička)

5. Jakub MAREK
(triatlon a atletika, TJ Svitavy)

KOLEKTIVY DOSPĚLÍ

Dekstone Tuři Svitavy
(basketbal muži)

TJ Slovan Moravská Třebová
(atletika muži)

HC Slovan Moravská Třebová
(hokej muži)

VPS Novabrik Polička
(sálový fotbal)

KOLEKTIVY DOROST

Adfors Basket Litomyšl
(basketbal kadetky)

HC Litomyšl
(hokej dorost)

TJ Štefanydes Polička
(šachy)

TJ Svitavy
(volejbal juniorky)

KOLEKTIVY ŽÁCI

Adfors Basket Litomyšl
(basketbal žáci)

TJ Svitavy
(volejbal mladší žáci)

TJ Svitavy
(sportovní gymnastika, teamgym junior I)

TRENÉŘI

Gabriela DAULOVÁ
(sportovní gymnastika, TJ Slovan Moravská Třebová)

Daniel MAČÁT
(travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová a reprezentace ČR)

Ivoš ŠKRABAL
(skate slalom, SK8 Polička)

VETERÁNI

Jitka HODÁŇOVÁ
(cyklistika, SK Prima Polička)

Ladislava MARKOVÁ
(triatlon, SK Orbea Czech Masters Svitavy)

Ivo STRNAD
(atletika, TJ Jiskra Litomyšl)

KRAJÁNEK

Leopold KÖNIG
(cyklistika, Team Bora Hansgrohe)

Václav JÍLEK
(fotbal, SK Sigma Olomouc)

HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC

Tomáš BURDA
(atletika, TJ Slovan Moravská Třebová)

MIMOŘÁDNÝ SPORTOVNÍ VÝKON

Tým Sagarmatha – 1. krok Hradec nad Svitavou
(extrémní závody)

ZVLÁŠTNÍ CENA RSS SVITAVY

Letecké akrobatické centrum ČR Staré Město
(letecká akrobacie)

ABB Vidlatá Seč
(bowling)

SPORTOVNÍ HVĚZDA SVITAVSKÉHO DENÍKU

Lukáš KOLOUCH
(travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová)