V té nejsledovanější potvrdili mezi sajdkárkrosaři svoji naprostou suverenitu Václav a Marek Rozehnalovi (VMC Zabel, STR Team Rozehnal).

Nikoho ze soupeřů nepustili ani na jediný metr do čela závodu. V obou rozjížďkách vyjeli nejlépe stoupání po startu a poté si profesorskou klidnou jízdou kontrolovali první místo. Titul, který měli jistý před Březovou, obhájili s lehkostí.

Druzí dojeli v obou rozjížďkách Robert Diblík a Petr Šnévajs (VMC Zabel, AMK Mohelnice v AČR) a třetí Lukáš Černý a Radek Musil (Mefo Jawa, AMS Jawa Racing Team).

Reprezentanti AMK Březová nad Svitavou Jaroslav Kříž a Édouard Chéreau (WSP MTH) zajeli na domácí dráze vydařený závod, v němž bojovali hlavně s posádkami Wanger – Gábor (VMC MTR, SMS Nepomuk) a T. Vejchoda – O. Vejchoda (WSP Zabel, SMS Morava).

Součet bodů za čtvrté a páté místo stačil na celkovou čtvrtou pozici se 34 body, což se zařadilo mezi jejich nejlepší letošní dosažené výsledky. Vejchoda (32) byl v pořadí závěrečného podniku sezony pátý a Wanger šestý (31).

V klasifikaci seriálu MMČR se za Rozehnalovými (382 bodů) dostal na pozici vicemistra Černý, který v průběhu sezony vystřídal dva spolujezdce Zinckernagela a Musila (287 bodů).

Bronz uhájili v Březové o pouhé dva body Tomáš a Jakub Vejchodovi (271), když ani mohutný finiš Diblíkovi se Šnévajsem na celkovou„bednu" nakonec nepomohl (269).

Jaroslav Kříž si do kroniky výsledků ve více než dvacetileté kariéře zapíše sedmé místo (205 bodů). Sezonu zahájil se Zdeňkem Ondráčkem, po jeho zranění v Ledči ho v sajdkáře nahradil Francouz Chéreau.

Mezi čtyřkolkáři si tituly vybojovali Tomáš Pikart (Junior I, Region Racing.cz), Marián Klíč (Junior II, AMK Autodoprava K + K), Jaroslav Faktor (Veterán, Motosport Klub Málkov) a Martin Liška (MČR, ASP Group Racing Team). Ten sice v Březové podlehl Lukáši Studenému, bodový náskok ale měl na nejvyšší příčce dostatečný.