Kometa vyhrála na samostatná střílení a celou soutěž vede a svitavští hráči opustili tabulkový suterén.

HBC Chlumec n. C. – 1. HBC Svitavy 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)

Góly: 1. Černý – 6. a 34. Dobiáš, 44. Petr. Vyloučení: 7:5, navíc Nespěšný (SY) 10 minut OT. Využití: 0:1. Střely: 33:21.

Hosté začali špatně, prohrávali od 1. minuty a zdálo se, že jejich série porážek jen tak neskončí. Postupně se však přece jen dostali do hry, vynutili si převahu a Dobiáš dvěma zásahy vývoj skóre obrátil. Pojistku přidal v závěru Petr a Svitavy smazaly nulu na svém kontě.

NA Rangers Hronov – SK Kometa Polička 1:2 SS (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1)

Góly: 7. Malík – 17. Štefka, rozhodující nájezd Hejtmánek. Vyloučení: 2:8, navíc Schauer (P) 10 minut OT. Využití: 1:0, oslabení: 0:1. Střely 28:35.

Střetnutí dvou rivalů, jimž vstup do sezony vyšel, nepoznalo po základní části vítěze, když na vedoucí trefu Hronova odpověděl vyrovnáním při vlastním oslabení F. Štefka. V nájezdové loterii se prosadil dorostenec Hejtmánek a Kometa získala bod navíc.

NHbL starší dorost: Loko Č. Třebová B – 1. HBC Svitavy 0:11 (0:2, 0:5, 0:4) a 0:13 (0:2, 0:5, 0:6).
MČR starší žáci: 1. HBC Svitavy – HBC Autosklo H. A. K. Hradec Králové 3:4 (1:0, 1:4, 1:0) a 4:3 SS (1:0, 1:2, 1:1 – 1:0).
MČR mladší žáci: Kometa Polička – Hradec Králové 6:2 (2:1, 3:1, 1:0) a 9:0 (4:0, 3:0, 2:0).