SF Trivel Klatovy – VPS Novabrik Polička 4:6 (2:2). Branky: 1. Kopecký, 17. Voráček, 35. a 40. Presl – 14., 30. a 39. V. Král, 5. T. Švec, 37. Navrátil, 38. Jílek. Rozhodčí: Štechmüller – Sýkora. ŽK: 3:1. Chyby: 6:7.

Zajímavé vyrovnané utkání rozhodly tři rychlé zásahy Poličky ve druhém poločase, díky kterým utekla na 6:3. Soupeř stačil už pouze korigovat. „Byli jsme v sedmi lidech a i proto to byl náročný zápas. V malé hale hrozila každá akce a střela třeba z půlky hřiště gólem, takže jsme museli být pořád ve střehu. Byli jsme lepší, měli více šancí, ale cesta k vítězství nebyla vůbec lehká," řekl trenér František Švec.

Hattrickem se na výsledku podílel navrátilec do sestavy Vojtěch Král. „Bylo důležité, že mohl nastoupit. Je to hráč, který by nám měl pomoci, jeho střelecká potence je vysoká. Znovu ukázal, že má v týmu svoje místo," chválil Śvec.

Bombarďáci Větřní – VPS Novabrik Polička 3:2 (1:2). Branky: 17. a 29. Ginzel, 26. Weinhard – 7. Jílek, 13. Navrátil. Rozhodčí: Nepraš – Štechmüller. ŽK: 3:1. Chyby: 10:6.

Ke druhému duelu přistoupili hosté, také kvůli rostoucí únavě, daleko opatrněji. Přesto se jim podařilo vstřelit dva góly a soupeř působil dost zaskočeným dojmem. Poličští se ale nechali snadným vedením příliš ukolébat a začali často a nezvykle chybovat. Domácí do poločasu snížili skóre na 1:2 a po změně stran potrestali další hloupá zaváhání hráčů VPS Novabrik. Ti se v závěru snažili utkání zachránit, trefili tyčku, ale porážku neodvrátili.

„Tato prohra mě velmi mrzí. Nebyli jsme horší, ale trestuhodně jsme prohospodařili náskok, který už byl velmi slibný, a to v době, kdy soupeř nevyvíjel žádný velký tlak. Nedokázali jsme vyřešit rutinní situace, chodili do kliček do dvou protihráčů, místo jednoduchého odkopu jsme ztráceli míče, zbytečně faulovali, když to vůbec nebylo nutné. Tohle by se nám nemělo stávat. Na turnaji jsme proto tentokrát spíše body ztratili, než získali," byl si vědom trenér Švec.

Polička: Slaný – T. Švec, Jílek, Škoda – V. Král, Kučera, Navrátil, Vondra.

Další turnaj zavede hráče z Poličky v sobotu 1. prosince do sportovní haly v Rokytnici v Orlických horách, kde změří síly se Zlínem a Slavičínem.

Celostátní liga – 7. – 8. kolo – další výsledky: Chemcomex Praha – SK SICO Jilemnice 2:1 a J.K. Trans Varnsdorf 4:0, Adria Nový Bor – J.K. Trans Varnsdorf 3:1 a SK SICO Jilemnice 0:0, Bomby k tyči Vamberk – Bombarďáci Větřní 3:3 a SF Trivel Klatovy 3:6, FC Gioia Brno – SK Jerevan Slavičín 4:8 a SMR Plus Zlín 3:3.

Pořadí: 1. Chemcomex Praha (24 bodů), 2. Jilemnice (13), 3. Zlín (12), 4. Klatovy (10), 5. Brno (10), 6. Slavičín (9), 7. Polička (9), 8. Nový Bor (8), 9. Větřní (8), 10. Vamberk (4), 11. Varnsdorf (0).