Početnou sestavu vyslaly do krajského města i oba kluby z našeho regionu.

Jejich hráčům se však tentokrát nevedlo podle představ, když si ani jeden z nich nezahrál osmičlenné play off. Překvapilo to především u svitavských zástupců, kteří jsou navyklí na jiné pozice než ty ve druhé desítce. Nejlepší z nich, David Šmíd, se musel spokojit s dvanáctou příčkou a to je na čtvrtého muže poháru přece jenom málo. Stiga hokejisté z Benátek nemívají až tak vysoké ambice. Patrik Petr se jako jediný dostal do skupiny A, kde ale 23. místem zaznamenal nejhorší výsledek sezony.

Výsledky turnaje: 1. Turoň (THC Třinec), 2. Dryák (Stiga Big Band Praha), 3. Matoušek (HCS Žabka Praha). Umístění hráčů z regionu: 12. Zunka, 13. Šmíd, 19. Brdíček, 22. Konečný (Stiga HC Svitavy), 23. P. Petr, 27. Lopaur (Stiga HC Benátky), 30. Jež (THC Stiga Svitavy). V klasifikaci klubů byl svitavský tým čtvrtý a benátecký sedmý.

Český pohár po 6. kole: 1. Turoň, 2. Matoušek, 3. Hvižď (THC Stiga Game Příbram), 4. Šmíd, 9. Zunka, 12. P. Petr, 14. Brdíček, 23. Lopaur, 25. Jež. ČP pokračuje 27. února ve Štěnovicích u Plzně.

(jp, rh)