Tuto neděli se závodníci ve všech kubaturách sejdou na známé trati v Pacově k boji o další body do klasifikace šampionátu.

Úvodní díl seriálu v mnohém překvapil, představil nová jména, se kterými bude nutno počítat, a fanoušci jsou zvědavi, jakým směrem se Buksa/ADOS Motokros 2015 bude dále ubírat.

Na start se chystají i jezdci Orionu Litomyšl – RS Petrol Teamu, když Petr Bartoš (MX1) i Jonáš Nedvěd (MX2), jakož i ostatní závodníci chtějí v silné konkurenci znovu obstát.

Všichni se představí s černými páskami na rukávech, neboť Orion Team postihla v minulém týdnu krutá rána. V pouhých 45 letech náhle a nečekaně zemřel jeho dlouholetý partner a sponzor Luboš Strejček.

„Chtěli bychom zbytek sezony věnovat Lubošovi a jezdit pro něj," komentuje manažer Petr Kovář. „Nyní nám ještě ani nedochází, co se stalo a jak velká je to ztráta. Luboš byl vždy férový člověk, jednal na rovinu a jezdce dokázal podporovat, i když už u nás nejezdili. Motokros byl pro něj na druhém místě za rodinou a obětoval mu mnoho let. Za tyto roky bych mu chtěl poděkovat," zavzpomínal Petr Kovář na svého přítele a spolupracovníka, díky němuž dosáhl litomyšlský Orion Team a jeho motokrosaři na celou řadu úspěchů jak na domácích tratích, tak za hranicemi. Čest jeho památce.