Neváhejte a zasílejte vaše nominace!

Mezi jednotlivci budou vyhodnoceni veteráni, dospělí, mládež, hendikepovaní sportovci, trenéři, mimořádný výkon a kategorie Krajánek určena pro sportovce, kteří vyrůstali v Pardubickém kraji a v současné době působí mimo náš region. U kolektivů budou oceněna družstva dospělých a mládeže. Do síně slávy bude uveden jeden dlouholetý funkcionář.

Návrhy na ocenění sportovců mohou tělovýchovné jednoty, sportovní kluby, svazy, novináři a funkcionáři zasílat do 15. ledna 2012 na adresu Pardubického krajského sdružení ČSTV: K Vinici 1901, 530 02 Pardubice a na kspce.cstv@quick.cz.

Kromě příjmení a jména sportovce musí návrh obsahovat: datum narození, adresu trvalého bydliště v Pardubickém kraji (kontaktní adresu), nutný je telefon a e-mail, klubovou příslušnost, disciplínu a výsledky dosažené v roce 2011. V případě trenérů samozřejmě navíc i výsledky jejich svěřenců.

Reálnou naději na vyhlášení mají umístění do šestého místa v mezinárodním měřítku (MS, ME, SP) a mistři republiky. Nutnou podmínkou je sídlo oddílu (klubu), za který sportovec startuje, v Pardubickém kraji.

Bez uvedení telefonu a e-mailové adresy navrženého nebude nominace přijata !

Výsledky této ankety může vedle odborníků ovlivnit i široká veřejnost. Ta bude moci hlasovat po zveřejnění návrhů do 22. února 2012 o sportovní hvězdu Deníku.

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Pardubického kraje se koná v pátek 2. března 2012 od 18:00 v multifunkčním centru v Hlinsku.