Mistryní České republiky se v soutěži kumite mladších dorostenek ve váze do 55 kg stala Julie Nováková (Jiskra Litomyšl), která tak potvrdila předchozí vynikající výsledky v této sezoně. Ve finálovém souboji porazila Lucii Benešovou z domácího SKR SU Ústí nad Labem, o bronzovou medaili se pak podělily Kristýna Čápová (Tarokan KK Brno) a Kateřina Erbenová (KK Pratr Trutnov). V kumite juniorů do 70 kg bojoval další litomyšlský karatista Matěj Bezdíček a vybojoval pěkné páté místo.

Dvě medaile si ze žákovského šampionátu odvezla Veronika Jandová. Bronzová jí náleží po soutěži kata starších žákyň, kde se o třetí příčku podělila s Terezou Chalupskou (SKR SU Ústí nad Labem). Zvítězila Veronika Kopečná (Nidoshinkan Dojo Brno), druhá skončila Pavla Čížková z SK Tommi Praha. V soutěži kumite se poté Veronika Jandová představila ve váhové kategorii do 50 kg a svůj výsledek ještě o stupeň vylepšila. Na stříbrnou pozici vystoupila po finálové porážce od Adély Lemečkové (klub Kamura Ryu Ústí nad Labem).

O třetí místo se dělily Šmajclová (Karate Č. Budějovice) a Teufelová (SKR SU Ústí n/L). Na mistrovství republiky se představila absolutní tuzemská elita, bojovali na něm reprezentanti téměř pěti desítek oddílů a klubů.