Svoje zástupce tam vyslaly také všechny čtyři atletické kluby ze Svitavska a výsledkem jejich účasti byla docela slušná medailová sbírka.

Mezi dospělými dosáhl na první místo Tomáš Kozák z Jiskry Litomyšl v kouli výkonem 15,69. Dvě stříbra bral jeho oddílový kolega Pavel Baar: na 60 m přek. (8,71) a v dálce (661). Přebornický titul získal ve výšce Jan Štěpánek z TJ Svitavy (191), v témže sektoru mezi ženami si Kristýna Šafářová z Poličky zajistila druhou příčku (158).

V soutěžích dorostenců se mezi medailisty zapsali litomyšlští koulaři Kamil Novotný (1., 13,17) a Jan Vostřel (3., 12,71). Svitavský překážkář Martin Spěvák doběhl na šedesátce bronzový (9,41).

Dva krajské primáty putovaly na Svitavsko v kategorii staršího žactva. Ve výšce triumfovala litomyšlská atletika Lenka Sršňová (146) a v kouli zaznamenala nejhodnotnější výkon moravskotřebovská Hana Hájková (10,06). Další medailová umístění se narodila takto: Kristýna Škrabalová (TJ Svitavy, 2., 300 m, 44,55), Vojtěch Stodola (TJ Svitavy, 2., 60 m přek., 9,59), Zuzana Bačáková (AK Moravská Třebová, 2., koule, 8,70), Hana Hájková (AK Moravská Třebová, 3., dálka, 468).

V zápolení mladšího žactva zazářil svitavský talent Daniel Zoicas, který získal tři cenné kovy: zvítězil na 60 m přek. (10,43), dělené první místo obsadil ve výšce (150) a navrch ještě přidal třetí pozici v dálce (464). Mezi nejúspěšnější účastníky přeboru patřila Eliška Červená z Poličky, vítězka běhů na 60 (8,40) a 150 metrů (20,71). Jan Lata z litomyšlské Jiskry byl stříbrný na hladké šedesátce (8,54) a v kouli (9,83), výčet medailí završuje Kristina Renzová ze Svitav (3. v kouli, 6,75).