O vítězi seriálu bylo už dlouho dopředu jasno a Lukáš Turoň (THC Třinec) svoji suverenitu potvrdil i v Litomyšli. Celým kláním prošel bez zaváhání, ve finále si poradil se svým celosezónním hlavním soupeřem Petrem Tmějem (THC Stiga Svitavy 93) 3:1 na zápasy a stejné pořadí je také v celkové pohárové klasifikaci. Třetí v Litomyšli skončil lotyšský stiga hokejista Edgars Saulitis hrající za pražský Stiga Big–Band, v poháru náleží bronzové umístění Michalu Hvižďovi z Příbrami.

Z hráčů THC Stiga Svitavy se do elitní skupiny A dostali ještě další tři hráči posléze dva do vyřazovacího pavouka. David Šmíd skončil v osmifinále v utkání s Krausem (Absolut Spiders) 0:3 na zápasy, stejný výsledek přineslo pro Michala Zunku měření sil s Petrem Tmějěm. Finále Béčka si neúspěšně zahrál Karel Konečný (1:2). Díky svým vynikajícím výsledkům během celé sezony (čtyři hráči do 11. místa v ČP!) se THC Stiga Svitavy stal vítězem klasifikace klubů.

Pořádající oddíl finálového turnaje Stiga HC Benátky se ani v domácím prostředí z postupu do A skupiny potažmo do play off neradoval. Třikrát vyšla na Benátecké B skupina, v níž jako obvykle nejlépe uspěl Zdeněk Lopaur, ale play off mu o dva body uniklo. Patrik Petr obsadil 39. příčku a poprvé pro klub bodoval i Tomáš Halama. Ten spolu s Ivanem Halamou obsadil 2. – 3. místo v celkové pohárové klasifikaci nováčků.