DIVIZE MUŽI – 15. – 16. KOLO: Sokol Chrudim – Slovan Moravská Třebová 10:1 (Maděra 0,5, Kalandra 0,5, Ertl 0, Zítka 0). Linea Chrudim – Slovan Mor. Třebová 10:2.

1. Linea Chrudim A 14 0 2  150:63  44
2. Holice 14 0 2  155:70  44
3. Sokol Chrudim 13 0 3  144:64  42
4. Tesla Pardubice A 11 1 5  145:100 40
5. Hlinsko  9 3 4  135:116 37
6. Tesla Pardubice B  8 0 9  108:124 33
7. Linea Chrudim B  8 0 8  120:126 32
8. Česká Třebová  7 1 8  123:128 31
9. Ústí B 4 2 10  93:146 26
10. Skuteč 2 0 14  81:145 20
11. Ústí C 2 0 14  58:153 20
12. Mor. Třebová  1 1 14  77:154 19

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽI – 15. – 16. KOLO: Slovan Mor. Třebová B – TTC Sedlec 10:8 (Přichystal 3,5, Palatka 3, Mrva 2,5, Durák 1). TJ Svitavy – US Choceň B 10:5 (Kyncl 4, M. Švancara 3,5, Z. Moravec 1,5, Bartošík 1). TJ Svitavy – TTC Sedlec 10:8 (Z. Moravec 3,5, Kyncl 3, Švancara 2,5, Bartošík 1). Slovan Moravská Třebová B – US Choceň B 9:9 (Palatka 3, Mrva 2,5, Přichystal 2,5, Durák 1). Jiskra Litomyšl B – Spartak Polička 10:4 (Dostál 3,5, Štarman 2,5, Valdhans 2,5, Balský 1,5 – Češka 2, Kysilka 1, Kössler 1, Baláš 0). US Choceň A – Sokol Vidlatá Seč 10:3 (P. Famfulík 1,5, V. Famfulík 1, J. Hubinka 0,5, J. Osecký 0). US Choceň – Spartak Polička 10:3 (Kössler 1,5, Kysilka 1, Baláš 0,5, Češka 0). Jiskra Litomyšl – Sokol Vidlatá Seč 10:7 (Valdhans 4,5, Štarman 3, Balský 2,5, V. Syrová 0, L. Syrová 0 – Hubinka 2,5, V. Famfulík 2, Osecký 1,5, P. Famfulík 1). Pozn.: zápasy Orlice, Králík, Č. Třebové B a Lanškrouna byly odloženy.

1. Choceň A 15 0 2  164:67  47
2. Česká Třebová B 13 0 1  138:52  40
3. Lanškroun 10 0 4  115:91  34
4. Svitavy  8 2 6  126:124 34
5. Mor. Třebová B 7 3 6  127:128 33
6. Polička 7 3 6  122:124 33
7. Litomyšl B 7 0 9  106:129 30
8. Choceň B 5 1 11 114:144 28
9. Sedlec 3 3 10 111:131 25
10. Orlice 4 3 7   89:109 25
11. Králíky 5 1 8   87:103 24
12. Vidlatá Seč 0 2 14  71:158 18

DIVIZE ŽENY – 5. KOLO: TJ Jiskra Litomyšl – Slavia Hradec Králové 8:2 (L. Syrová 3,5, Burešová 2,5, V. Syrová 2). Jiskra Litomyšl – Česká Skalice 9:1 (Burešová 3,5, V. Syrová 3, L. Syrová 2,5).

1. Litomyšl 9 0 0  74:16  27
2. Trutnov 8 0 1  68:22  25
3. Linea Chrudim 5 1 2  59:21  19
4. Dobré C 4 2 3  49:41  19
5. Loko Pardubice B 3 1 5  29:61  16
6. Česká Skalice 2 1 6  29:61  14
7. Slavia HK 1 1 7  28:62  12
8. Voděrady B 0 0 8  14:66   8

Regionální přebor muži – 7. kolo: Morašice – Svitavy B 9:9 a Vendolí 4:10, Vidl. Seč B – Vendolí 6:10 a Svitavy B 5:10, Polička C – Borová 7:10 a Korouhev 2:10, Polička B – Korouhev 10:8 a Borová 5:10, M. Třebová C – Linhartice 10:1.

1. Borová 11 0 2 120:67  35
2. Svitavy B 10 2 0 118:64  34
3. Mor. Třebová C  9 1 2 114:60  31
4. Korouhev  8 2 3 113:77  31
5. Polička B  7 2 5 127:107 30
6. Polička C  5 0 9  83:118 24
7. Vendolí 5 1 6  87:86  23
8. Morašice  3 1 9  66:120 20
9. Linhartice  1 1 10 67:115 15
10. Vidlatá Seč B  0 0 13 51:130 13

Krajská soutěž dorost – 6. kolo: Litomyšl – Sedlec 4:6 a Svitavy 5:5, Svitavy – Ústí n. Orl. 2:8. Pořadí: 1. Ústí 36, 2. Tesla A 31, 3. Holice 29, 4. Svitavy 26, 5. Sedlec 20, 6. Tesla B 18, 7. Linea 18, 8. Litomyšl 15.

KS žáci – 6. kolo:
M. Třebová – Tesla Pce 7:3 a Ústí 1:9, Jevíčko – Ústí 0:10 a Tesla Pce 7:3, Borová – Sedlec 6:4 a Linea 2:8, Litomyšl – Linea 0:10 a Sedlec 0:10. Pořadí: 1. Ústí 36, 2. Linea 32, 3. Sedlec 28, 4. Borová 28, 5. Jevíčko 20, 6. Litomyšl 19, 7. MT 17, 8. Pce 12.