„Tak dlouhá pauza byla na našich výkonech samozřejmě znát. Dá se říci, že jsme stačili vždy 15 minut v jízdě, pak začaly docházet síly,“ uvedl Jaroslav Kříž. Přesto se nově sestavená posádka, která by se v tomto složení měla představit i v Březové, zařadila do lepší půle výsledkové listiny. „Dařily se nám starty, do obou rozjížděk jsme vyjeli mezi první trojicí.

Hlavně ve druhém závodu byla už trať dost rozbitá, takže jsme se s motorkou spíše prali. Milan je výborný spolujezdec, několikanásobný mistr republiky, má zkušenosti z Německa i ze světového šampionátu, takže si rychle zvykl. Měsíc teď budu trénovat tak, abychom doma zajeli alespoň to čtvrté místo,“ řekl Kříž. Velmi dobře se v Poříčí prezentovali i jeho kolegové z Condor Tranzit TIR Teamu Wanger a Gábor, konečná čtvrtá příčka jim sluší.

Výsledky 1. jízda: 1. Rozehnalovi, 2. Čermákovi, 3. Černý – Vošmík, 4. Wanger – Gábor, 5. Kříž – Gažík. 2. jízda: 1. Rozehnalovi, 2. Čermákovi, 3. Černý – Vošmík, 4. Wanger – Gábor, 5. Válek – Švácha. Celkově:1. Rozehnalovi 50, 2. Čermákovi 44, 3. Černý – Vošmík 40, 4. Wanger – Gábor 36, 5. Válek – Švácha 31, 6. Kříž – Gažík 31. V pořadí MMČR je v čele Rozehnal (341) před Čermákem (310) a pouze sportovní tragédie jej může připravit o oslavy obhajoby titulu 6. října na Březovských stráních.