Její účastníci nejprve dohrají základní část a na nejlepší osmičku pak čeká play off. Start v něm mají oba okresní zástupci prakticky jistý, jde jim však samozřejmě o co nejlepší pozici.

SK OEZ Testa Letohrad B – SK Kometa Polička 1:3 (0:1, 1:1, 0:1). Branky: Ptáček – Radiměřský 2, Schauer. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Střely: 7:25. Kometa Polička: Škoda – Mitáš, Rokos, Hanyk, Teplý, Koráb, Hegr, Schauer, Štefka, Geba, Schaffer, Víšek, Radiměřský, Grubhoffer.

Kometa přestřílela extraligovou rezervu 25:7, ale její vítězství se nerodilo snadno, protože výborný gólman Juráček držel domácí dlouho nad vodou. Až třetí zásah z hole J. Radiměřského ve 34. minutě definitivně zlomil letohradský odpor.

HBC Chlumec nad Cidlinou – 1. HBC Svitavy 4:1 (1:0, 2:1, 1:0). Branky: Horák, Šanda, Černý, Peřina – Bohatý. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:1. Střely: 29:17. Svitavy: Peterka – P. Sterenčák, Mifek, Kadlec, Tesař, Bohatý, Schlögl, Dobiáš, Kuda, L. Sterenčák, Hejátko, Reichel, Šmehlík.

Svitavští se vždy na začátku podzimu i jara rozjíždějí pomaleji a to se znovu potvrdilo. Sice dokázali ve druhé třetině korigovat na 3:1, ale to bylo z jejich strany pohříchu vše.