Jejich tým si udržel vedoucí pozici, když si podle předpokladů poradil sChlumcem. Houževnatý odpor soupeře zlomil ve druhé třetině, mladý gólman Aleš Buben vychytal čisté konto. VLačnově bylo kvidění zajímavé měření sil mezi domácím 1.HBC a rezervou Hradce Králové. Ojeho osudu rozhodl jediný gól, když Svitavští vyšli střelecky zcela naprázdno. Nepomohla jim ani pětiminutová přesilovka ve třetíčásti.

II. NHbL

SK Kometa Polička– HBC Chlumec nad C. 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Branky: Vápeník 2, Schauer, Hejtmánek. Vyloučení: 9:10. Využití: 2:0. Střely:44:16.

1.HBC Svitavy– Autosklo H.A.K. Hradec Králové B 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Branka: Vaněk. Vyloučení: 5:4, navíc Erban (Hradec) 5minut + OK. Využití: 0:1. Střely:22:21.

Velmi vydařené dějství mají za sebou mládežníci. Ze šesti odehraných duelů vytěžili šest vítězství– pět vzákladní hrací době a jedno na nájezdy.

NHbL starší dorost

1.HBC Svitavy– Jokerit Chrudim 4:3 (0:2, 2:0, 2:1)branky: Boháček 2, J. Dvořák, Macenauer, a 3:2 po samostatných stříleních (0:0, 1:0, 1:2), branky: Macenauer, Slabý, rozhodující nájezd proměnil M. Dvořák.

MČR starší žáci

HBC Alfa Pardubice– 1.HBC Svitavy 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) a 0:13 (0:4, 0:5, 0:4).

MČR mladší žáci

HBC Alfa Pardubice– SK Kometa Polička 3:6 (0:1, 1:2, 2:3) a 1:3 (1:0, 0:1, 0:2).