BASKETBAL:

Kooperativa NBL, skupina A2, 7. kolo: Dekstone Tuři Svitavy – Lions Jindřichův Hradec (sobota, 18:00, hala Na Střelnici). Východočeská liga muži, čtvrtfinále play off, 2. zápas: Basketbal Svitavy B – TJ SPŠ stavební Náchod (neděle, 10:00, hala Na Střelnici). Liga kadetky U17, finálová skupina, 10. kolo: Adfors Basket Litomyšl – BSK TJ Jičín (neděle, 15:00, městská hala).

STOLNÍ TENIS:

1. liga muži, 21. – 22. kolo: Sokol Borová – TJ Ostrava KST B (sobota, 15:00), Sokol Borová – SKST Baník Havířov B (neděle, 10:00, oba sokolovna Borová). 3. liga muži skupina D, 21. – 22. kolo: Jiskra Litomyšl – KST Sokol Znojmo-Orel Únanov (sobota, 15:00), Jiskra Litomyšl – TJ Holásky (neděle, 10:00, oba herna TJ Jiskra).

HOKEJBAL:

2. národní liga muži Východ: 1. HBC Svitavy – HBC Banditi Hradec Králové (sobota, 15:00, hř. Svitavy-Lačnov).

FLORBAL:

2. liga junioři, čtvrtfinále play off, 2. zápas: FBC Peaksport Litomyšl – Snipers Třebíč (neděle, 17:30, městská hala).

VOLEJBAL:

1. liga junioři skupina B, 35. – 36. kolo: TJ Svitavy – Volejbalový klub Hronov (sobota, 10:00 + 14:00, hala ZŠ Felberova).

ŠACHY:

Krajský přebor I. třídy, 10. kolo: Štefanydes Polička B – TJ ŠO Chrudim (neděle, 10:00), ŠK Svitavy – ŠK Ústí nad Orlicí B (neděle, 10:30).

ATLETIKA:

Litomyšlská dvanáctka: běžecký závod zařazený do seriálu Iscarex Cup 2017 pořádá DTC Litomyšl, centrum závodu je na městském stadionu Černá hora v Litomyšli, trať vedoucí lesoparkem směr Strakov (sobota, start dětských a mládežnických kategorií od 9:30, start hlavního závodu 11:00).

FOTBAL:

Krajský přebor muži, 18. kolo: TJ Svitavy – FK Přelouč (hř. Svitavský stadion), Sokol Dolní Újezd – Sokol Moravany, SKP Slovan Moravská Třebová – MFK Chrudim B (vše neděle, 14:30).

I. A třída muži, 14. kolo: Jiskra Litomyšl – FK Letohrad B (hř. UMT, sobota, 14:30), Sokol Pomezí – Jiskra Ústí nad Orlicí B (neděle, 14:30).

I. B třída muži skupina B, 14. kolo: Sokol Dlouhá Loučka – Sokol Kunčina, Sokol Opatovec – TJ Lanškroun B (oba sobota, 14:30), SK Polička B – SK Sloupnice (neděle, 14:30).

QANTO okresní přebor muži, 14. kolo: TJ Hradec nad Svitavou – TJ Sebranice (hř. UMT Svitavy-Lány, sobota, 14:00), TJ Křenov – SKP Slovan Moravská Třebová B, TJ Opatov – SK Rohozná, Sokol Dolní Újezd B – Sokol Březová nad Svitavou (vše sobota, 14:30), Metra Linhartice – Sokol Janov, TJ Jaroměřice – Sokol Bystré, Sokol Morašice – SK Jevíčko (vše neděle, 14:30).

III. třída muži, 14. kolo: SKP Slovan Moravská Třebová C – Sokol Chornice (hř. Staré Město, sobota, 10:15), SK FC Koclířov – Sokol Čistá, Sokol Pomezí B – Sokol Kunčina B (hř. Jedlová), Sokol Třebařov – Sokol Městečko Trnávka (vše sobota, 14:30), Sokol Trstěnice – TJ Radiměř, Sokol Boršov – TJ Mladějov (oba neděle, 14:30).

Východočeský přebor dorost, 16. kolo: TJ Svitavy – FK Letohrad (hř. UMT Svitavy-Lány, neděle, 11:30).

Krajský přebor dorost, 18. kolo: Dolní Újezd-Horní Újezd – TJ Lanškroun (hř. Dolní Újezd), Polička-Pomezí – Litomyšl-Cerekvice (hř. Pomezí, oba neděle, 12:00).

Krajský přebor žáci: SK Polička – Litomyšl-Čistá, SKP Slovan Moravská Třebová – FK Česká Třebová (oba sobota, 9:30 + 11:15).