PÁTEK 29. LEDNA

HOKEJ

Krajská liga junioři: HC Spartak Polička – HC Chotěboř (19:30).

FOTBAL

Přípravná utkání: TJ Svitavy – SK Bystřice nad Pernštejnem (18:15, hř. UMT SY-Lány), TJ Svitavy U19 – Sokol Kunčina (16:30, hř. UMT SY-Lány).

BASKETBAL

Liga žákyně U15: BK Litomyšl – Valosun Brno (17:30, hala TJ Jiskra Litomyšl).

SOBOTA 30. LEDNA

BASKETBAL

Liga žákyně U15: BK Litomyšl – Jiskra Kyjov (15:30, hala TJ Jiskra Litomyšl).

SÁLOVÝ FOTBAL

Národní finále českého poháru pořádá Šakalí hněv Moravská Třebová za účasti osmi družstev v městské sportovní hale v Litomyšli (9:00, skupina A: Šakalí hněv Moravská Třebová, Bombarďáci Větřní, FC Veteráns Želenice, Chemcomex Praha, skupina B: VPS Novabrik Polička B, Zanzibar Lanškroun, SK SICO SC Jilemnice, SMR PLUS Zlín).

FLORBAL

Divize muži: TJ Lubná – FBK Piráti Sokol Chrudim (17:00, SH Gymnázium Polička). Liga mladších žáků (pořadatel TJ Lubná, 9:00, SH Gymnázium Polička).

FOTBAL

Přípravné zápasy: TJ Svitavy B – FK Česká Třebová (10:00, hř. UMT SY-Lány), TJ Svitavy U19 – FK Česká Třebová U19 (12:00, hř. UMT SY-Lány).

STOLNÍ TENIS

Regionální přebor: Slovan Moravská Třebová B – TJ Svitavy B, Spartak Polička B – Spartak Polička A, Sokol Němčice – Jiskra Litomyšl B, Sokol Borová D – Sokol Korouhev, Sokol Morašice – TJ Vidlatá Seč B, SK Linhartice B – SK Linhartice A (9:00).

HOKEJ

Krajská liga junioři: HC Litomyšl – HC Lední medvědi Pelhřimov (17:00). Krajská liga dorostenci: HC Slovan Moravská Třebová – HC Světlá nad Sázavou (13:30). Krajská liga starší žáci: HC Spartak Polička – HC Hlinsko (9:30).

NEDĚLE 31. LEDNA

VOLEJBAL

Krajský přebor I. třídy ženy: Sokol Dolní Újezd – TJ Energetik Chvaletice (9:00 + 13:00, sportovní hala ZŠ).

HOKEJ

Krajská liga muži, čtvrtfinále, 3. zápas: HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Choceň (17:00). Pohár Vladimíra Martince, předkolo: HC Spartak Polička – HC Ledeč nad Sázavou (17:00). Krajská liga dorostenci: HC Spartak Polička – HC Lední medvědi Pelhřimov (9:30).

FLORBAL

Liga starší žáci (pořadatel FBC Peaksport Litomyšl, 9:00, městská sportovní hala).

ŠACHY

Krajský přebor I. třídy: ŠK Svitavy – Slovan Moravská Třebová (10:30). Krajská soutěž Východ: Štefanydes Polička C – Sokol Němčice, Sokol Městečko Trnávka – Sokol Horní Čermná (9:00).

FOTBAL

Přípravné utkání: Jiskra Litomyšl – Sokol Bystré (14:00, hř. UMT Litomyšl).