PÁTEK 23. LEDNA

HOKEJ

Krajská liga junioři: Moravská Třebová – Litomyšl (20.00). Krajská liga dorostenci: Polička – Skuteč (19.30).

SOBOTA 24. LEDNA

VOLEJBAL

Krajský přebor I. třídy ženy: Svitavy – Sokol Pardubice (SH Na Střelnici, 10.00), Dolní Újezd – Tesla Pardubice (sportovní hala ZŠ, 11.00). Krajský přebor I. třídy muži: Litomyšl – Letohrad (městská sportovní hala, 15.00). 1. liga junioři: Svitavy – Přerov (SH Na Střelnici, 10.00). 1. liga juniorky: Dolní Újezd – Kylešovice (sportovní hala ZŠ, 9.00), Svitavy – Olomouc (SH Na Střelnici, 10.00).

HOKEJ

Krajská liga junioři: Polička – Choceň (16.15). Krajská liga starší a mladší žáci: Moravská Třebová – Česká Třebová (9.00 + 11.00).

STOLNÍ TENIS

2. liga muži: Borová – Moravská Slavia Brno C (sokolovna, 15.00). Regionální přebor: Morašice – Polička B (9.00) a Litomyšl C (12.00), Vidlatá Seč B – Litomyšl C (9.00) a Polička B (12.00), Borová – Moravská Třebová C (9.00), Korouhev – Moravská Třebová C (12.00).

FUTSAL

Pardubický krajský přebor (SH Gymnázium Polička): Sádek – Přívrat (9.00), Litomyšl – Jenišovice (9.50), Litomyšl – Přívrat (10.50), Sádek – Jenišovice (11.40).

HALOVÝ FOTBAL

Turnaj mužů ve sportovní hale v Jaroměřicích (8.30). Turnaj starších žáků (U15) ve sportovní hale v Městečku Trnávce pořádá SKP Slovan Moravská Třebová (8.00).

NEDĚLE 25. LEDNA

HOKEJ

Krajská liga muži, 1. čtvrtfinále: Moravská Třebová – Česká Třebová (17.00). Krajská liga dorostenci: Moravská Třebová – Chotěboř (10.30), Litomyšl – Hlinsko (11.00), Polička – Pelhřimov (11.15).

STOLNÍ TENIS

2. liga muži: Borová – Moravská Slavia Brno B (sokolovna, 10.00).

FOTBAL

Přípravné utkání: Svitavy – Bystrc (UMT Svitavy-Lány, 13.00).

ŠACHY

Krajský přebor II. třídy: Polička C – Žamberk B, Svitavy – Lanškroun B, Litomyšl B – Kunvald, Polička D – Chrudim B (10.00).

FLORBAL

1. liga dorostenci (městská sportovní hala Litomyšl): Litomyšl – Orlicko-Třebovsko (10.00), Sokol Pardubice – Okříšky (11.30), Litomyšl –Třebíč (13.00), Sokol Pardubice – Orlicko-Třebovsko (14.30), Okříšky – Třebíč (16.00). Pardubická liga starších žáků: turnaj v Poličce (SH Gymnázium) za účasti družstev: Lubná, Litomyšl, Svitavy, Vysoké Mýto, Orlicko-Třebovsko (9.00).