Pátek 7. listopadu

Hokej: Krajská liga junioři: Polička – Lanškroun (19.30), Moravská Třebová – Litomyšl (20.00).

Sobota 8. listopadu

Fotbal: Tlapnet krajský přebor muži: Litomyšl – Moravská Třebová (14.00). QANTO okresní přebor muži: Opatovec – Horní Újezd, Jevíčko – Linhartice, Rohozná – Třebařov, Janov – Bystré, Křenov – Jaroměřice, Hradec nad Svitavou – Mladějov, Dolní Újezd B – Litomyšl B (14.00). III. třída muži: Městečko Trnávka – Březová nad Svitavou, Boršov – Kunčina B, Vendolí – Staré Město-Moravská Třebová C, Koclířov – Jedlová-Pomezí B, Radiměř – Chornice, Opatov – Trstěnice (14.00). Springfield club krajský přebor dorost: Svitavy B – Holice (hř. Svitavský stadion, 14.00). Meziokresní přebor žáci: Radiměř – Vraclav-Zámrsk (11.30).

Florbal: 1. liga muži: Svitavy – Znojmo (SH Na Střelnici, 17.00). Divize muži: Litomyšl – Lubná (městská sportovní hala, 18.00).

Basketbal: Liga starší žákyně: Litomyšl – Říčany (městská sportovní hala, 11.00).

Hokej: Krajská liga junioři: Litomyšl – Choceň (17.00). Krajská liga starší a mladší žáci: Polička – Pardubice (9.00 + 11.00).

Stolní tenis: Krajský přebor muži skupina B: Polička – Lanškroun (9.00) a Moravská Třebová B (13.30), Borová C – Moravská Třebová B (9.00) a Lanškroun (13.30).

Jezdectví: Veřejný skokový trénink pořádá Jezdecký klub Hřebčín Suchá u Litomyšle (13.00).

Neděle 9. listopadu

Fotbal: Tlapnet krajský přebor muži: Polička – Holice, Dolní Újezd – Hlinsko (14.00). Východočeský přebor dorost: Litomyšl – Olympia Hradec Králové B (11.15). Springfield club krajský přebor dorost: Dolní Újezd – Pomezí-Polička (11.45).

Hokej: Krajská liga muži: Polička – ZH Pardubice (17.00). Krajská liga dorost: Polička – Moravská Třebová (11.15).

Basketbal: 2. liga muži: Svitavy B – Hladnov (SH Na Střelnici, 9.00). Liga starší žákyně: Litomyšl – USK Praha (městská sportovní hala, 10.00).

Volejbal: 1. ligy juniorky: Svitavy – Dolní Újezd (SH Na Střelnici, 12.00). 1. liga kadetky: Svitavy – Jihlava (SH Na Střelnici, 12.00).

Šachy: Krajský přebor I: Litomyšl – Zaječice (10.00). Krajská soutěž: Svitavy B – Polička E, Němčice – Svitavy C (9.00).

Stolní tenis: Divize muži: Litomyšl – Holice B (9.00) a Tesla Pardubice (13.30), Borová B – Tesla Pardubice B (9.00) a Holice B (13.30).