Sobota 24. května

Fotbal

I. B třída muži: Janov – Moravská Třebová B, Polička B – Verměřovice, Cerekvice nad Loučnou – Kamenná Horka, Sebranice – Čistá,  Kunčina – Ústí nad Orlicí B (17.00).

Okresní přebor muži: Dlouhá Loučka – Dolní Újezd B, Mladějov – Jaroměřice, Hradec nad Svitavou – Rohozná, Třebařov – Linhartice (17.00).

III. třída muži: Radiměř – Staré Město, Chornice – Trstěnice, Opatovec – Bystré, Borová-Telecí – Linhartice B (hř. Telecí, 17.00). IV. třída muži: Pomezí B – Jevíčko B (17.00).

Krajský přebor dorost U19: Moravská Třebová – Pardubičky-Pardubice C (17.00).

I. třída dorost U19: Kunčina – Jablonné nad Orlicí (14.15).

Česká liga žáci U15 + U14: Svitavy – Trutnov (10.00 + 11.45, hř. Svitavský stadion). Krajský přebor žáci: Moravská Třebová – Litomyšl (10.00 + 11.45). Meziokresní přebor žáci: Radiměř – Rybník (14.30). Okresní přebor žáci 7 + 1: Opatov – Borová-Telecí, Hradec nad Svitavou – Jevíčko (10.00).

Volejbal

Krajský přebor II. třídy ženy: Litomyšl – Lanškroun C (10.00).

Krajský přebor II. třídy muži: Litomyšl B – Lanškroun B, Polička – Výprachtice (10.00).

Jezdectví

Jezdecké závody s parkurovými soutěžemi ZM, Z, ZL, L a Janovské derby pořádá Jezdecký klub Janov (10.00). Drezurní veřejný trénink pořádá Jezdecký klub Hřebčín Suchá (11.00).

Neděle 25. května

Fotbal

Krajský přebor muži: Svitavy B – Česká Třebová (hř. SY-Lány), Dolní Újezd – Hlinsko (17.00).

I. A třída muži: Moravská Třebová – Staré Hradiště, Pomezí – Načešice, Morašice – Prosetín (17.00).

Okresní přebor muži: Městečko Trnávka – Horní Újezd (16.00), Březová nad Svitavou – Litomyšl B, Jevíčko – Opatov (17.00).

III třída muži: Moravská Třebová C – Křenov (10.00), Kunčina B – Jedlová (11.30).

IV. třída muži: Třebařov B – Boršov (17.00).

Krajský přebor dorost U19: Dolní Újezd – Ústí nad Orlicí (14.45).

I. třída dorost U19: Polička-Pomezí – Jehnědí-Sloupnice (14.45, hř. Pomezí), Morašice-Cerekvice – Radiměř (13.00, hř. Cerekvice nad Loučnou).

Meziokresní přebor dorost U19: Městečko Trnávka-Chornice – Bystré (13.30, hř. Městečko Trnávka), Sebranice – Linhartice-Boršov (14.00), Třebařov – Jaroměřice (14.45).

Česká liga žáci U12 + U13: Svitavy –  Admira Praha (10.00 + 11.30, hř. Svitavský stadion).

I. třída žáci: Dolní Újezd –  Libchavy (9.30 + 11.15).

Meziokresní přebor žáci: Kunčina-Mladějov – Žamberk (9.30, hř. Kunčina), Březová nad Svitavou – Sebranice (10.00).

Okresní přebor žáci 7 + 1: Morašice – Rohozná-Pomezí, Jaroměřice – Cerekvice nad Loučnou (10.00), Čistá – Bystré (14.00).

Cyklistika

Městské cross country, 3. závod seriálu Cykloman Focus Cup 2014, MTB závod na okruhu o délce 4,6 km v Moravské Třebové, centrum na náměstí TGM (prezence od 9.00, start 11.00, závod je vypsán na 60 minut + jedno kolo).

In-line hokej

1. liga divize Střed: Litomyšl – IHC Eagles Chrudim (17.00, hř. zimní stadion).

Jezdectví

Jezdecké hry pro děti pořádá Jezdecký klub Hřebčín Suchá (10.00).