SOBOTA 19. BŘEZNA

FOTBAL

Krajský přebor dorost: Polička-Pomezí – Jiskra Heřmanův Městec (9:00, hř. UMT Litomyšl). Přípravná utkání: TJ Svitavy B – Jiskra Litomyšl (16:00, hř. UMT Svitavy), TJ Semanín – Sokol Čistá (13:00), Sokol Borová – SK Polička B (15:00), SK Rohozná – SK Svratka 1932 (17:00, vše hř. UMT Litomyšl), Sokol Dolní Újezd – Sokol Dobříkov (15:00).

HOKEJBAL

2. národní liga muži Východ: 1. HBC Svitavy – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B (11:00, hř. Svitavy-Lačnov).

VOLEJBAL

2. liga ženy: TJ Svitavy – TJ Ostrava B (10:00 + 14:00, SH Na Střelnici). 1. liga junioři: TJ Svitavy – VK Choceň (9:00 + 13:00, SH Na Střelnici). 1. liga juniorky: TJ Svitavy – VSC Zlín (11:00 + 15:00, SH Na Střelnici), Sokol Dolní Újezd – TJ Nový Jičín (10:00 + 14:00, hala ZŠ Dolní Újezd). 1. liga kadetky: TJ Svitavy – TJ Nový Jičín (10:00 + 14:00, SH Na Střelnici).

STOLNÍ TENIS

Krajská soutěž: Sokol Borová C – TJ Lanškroun B (9:00) a Sokol Česká Třebová (13:30), TJ Vidlatá Seč – Sokol Česká Třebová B (9:00) a TJ Lanškroun (13:30). Regionální přebor: Spartak Polička – Sokol Borová D (9:00) a Sokol Korouhev (12:00), Spartak Polička B – Sokol Korouhev (9:00) a Sokol Borová D (12:00), SK Linhartice – Jiskra Litomyšl C (9:00) a Sokol Němčice (12:00), SK Linhartice B – Sokol Němčice (9:00) a Jiskra Litomyšl C (12:00).

BASKETBAL

Východočeská liga muži, předkolo play off, 1. utkání: Basketbal Svitavy C – BSK TJ Jičín (17:30, SH Na Střelnici). Liga kadetky U17, skupina B, play off, 1. utkání: BK Litomyšl – Basket Říčany (10:00, městská hala). Nadregionální soutěž žáci U17: Basketbal Svitavy – BVK Blansko (9:00 + 11:00, SH Gymnázium Svitavy).

ATLETIKA

Deset jarních kilometrů: běžecký závod pro všechny věkové kategorie pořádá AK Moravská Třebová (prezence 13:00, dětské běhy 14:00, hlavní závod 15:00, start a cíl na fotbalovém stadionu v Kunčině).

FLORBAL

Regionální liga mladších žáků: turnaj ve sportovní hale Gymnázia Polička (9:00).

NEDĚLE 20. BŘEZNA

FOTBAL

Krajský přebor muži: SKP Slovan Moravská Třebová – SK Polička (15:00). Přípravná utkání: Sokol Janov – SK Vysoké Mýto B (11:00, hř. UMT Litomyšl), Sokol Dolní Újezd B – Sokol Morašice (15:00).

JEZDECTVÍ

Veřejný trénink a hobby soutěže pořádá JK Hřebčín Suchá v kryté jezdecké hale v areálu v Suché u Litomyšle (13:00).

STOLNÍ TENIS

Divize: Sokol Borová B – TJ Lanškroun (9:00) a Slovan Moravská Třebová (13:30).

HALOVÝ FOTBAL

Turnaj přípravek (ročník 2006) pořádá TJ Svitavy v hale Na Střelnici (8:00).

FLORBAL

Regionální liga starších žáků: turnaj ve sportovní hale Gymnázia Polička (9:00).

ŠACHY

1. liga: Štefanydes Polička – Beskydská šachová škola Frýdek-Místek B (10:00). Krajský přebor I. třídy: Štefanydes Polička B – Slovan Moravská Třebová (10:00).