Kromě toho se může pochlubit i nemalými úspěchy, vždyť na vyhlašování nejúspěšnějších sportovců Svitavska za rok 2014 se dočkali ocenění hned čtyři její zástupci (basketbalové žákyně, karatistka Anna Kašparová, šachista Ladislav Zeman a atlet Jáchym Kovář).

Zástupci všech deseti oddílů sdružených v této organizaci (basketbal, atletika, fotbal, stolní tenis, šachy, karate, jachting a rekreační odvětví lyžování, volejbal a malá kopaná) se sešli v tomto týdnu na valné hromadě, která posoudila aktuální sportovní i ekonomickou situaci TJ a zvolila nový devítičlenný výkonný výbor.

Kromě sportovní činnosti zajišťuje Jiskra provoz oblíbené turistické ubytovny ve Vranicích, lyžařské chaty v Čenkovicích a samozřejmě sportovní haly, která je v zimních měsících využita téměř na sto procent. Přitom sportovcům v Litomyšli slouží více než třicet let a její volání po generální rekonstrukci je stále hlasitější.

Pokusit se najít možné zdroje financování této akce bude jedním z úkolů pro nový výkonný výbor, který byl na další čtyřleté období zvolen ve složení Václav Andrle (karate), Lucie Bartošová (šachy), Pavel Holý, František Jandáček (fotbal), Vladimír Novotný (atletika), Jaroslav Šorf, Martin Šorf (basketbal), Karel Štarman (stolní tenis) a Jaroslav Tměj (lyžování).

Vedle šesti dosavadních členů jsou ve výboru tři nováčci. Jejich prvním úkolem bude volba předsedy TJ Jiskra.