Muži Komety Polička budou opět hrát ve východní skupině 1. národní ligy a jejich cílem znovu bude postup do play off, tedy umístění mezi nejlepší osmičkou. První zápas na ně čeká v neděli 8. září od 14 hodin proti Svítkovu, o týden později se vydají do Sudoměřic. Dalšími účastníky ligy jsou Vsetín, Přelouč, Česká Třebová, Malenovice, Opava, Pardubice B a Poruba. Na Kometu čeká v období od začátku září do konce března celkem osmnáct klání a následně snad vyřazovací část.

Druhá národní liga Východ má už jedno kolo odehráno, ale celek 1. HBC Svitavy měl volno a do soutěže se zapojí až ve druhém pokračování, kdy cestuje do Opočna k zápasu proti NA Rangers Hronov (hraje se v sobotu v 15:00). V dalším kole pak Svitavští zamíří do Heřmanova Městce a doma v Lačnově nastoupí až 28. září proti Letohradu. Na druholigové celky čeká specifická dlouhá sezona, na východě se bude hrát v systému podzim – jaro – podzim.

Druhá účast v extralize čeká na starší dorost Komety Polička. Ten začíná soutěž tuto sobotu, když od 14 hodin hostí na domácím stadionu u Liboháje Ústí nad Labem. Dalšími soupeři budou Plzeň, Dobřany, Hradec Králové, Kladno, Jihlava, Kovo Praha, Vsetín a Pardubice.