I letos máte možnost vyhrát hodnotné ceny. Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na LCD televizor. Další nejúspěšnější soutěžící získají fotoaparát, set top box a poukázku v hodnotě 1000 korun od sponzora naší soutěže, sázkové kanceláře Fortuna.
Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol (bude jich dvanáct). Ti obdrží pamětní tričko a sázkovou poukázku Fortuny za 100 korun.
Fortuna liga začíná úvodním kolem o víkendu 4. a 5. dubna. Kupón se zápasy pro první dějství se objeví na stránkách Deníku v pondělí 30. března. Celkového vítěze budeme znát po 12. kole, jež je na programu 20. a 21. června.

Jak tipovat?

1. Pomocí hlasovacího kupónu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: Svitavský deník, náměstí Míru 28, 568 02 Svitavy, nebo jej odevzdáte do sběrných schránek (redakce SD, trafika p. Hrubého v Mor. Třebové, restaurace na hřišti v Poličce, restaurace Na Sídlišti v Litomyšli).

2. Na internetu na www.denik.cz případně na www.fortunaliga.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte, toto bude možné od 2. kola).

První hlasování jenom na kupónu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. emailovou adresu). Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9 (kromě 0000). Startovní číslo hráči přiděluje redakce.

Každou středu otiskneme pořadí soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které poté již sám vpisuje do tiketu či při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování?

Kupón obsahuje deset zápasů, tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek (1 = výhra domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné a každý nevyplněný tip znamená dva mínusové body.

Dále hráč vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede tip na celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný jeden bod ztrácí, maximum je 20 bodů, minimum –10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Úplná pravidla jsou na www.fortunaliga.cz.

Uzávěrka je v pátek v 16.00. Uzávěrka pro vhození kupónů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin.