FbK Svitavy – SK Bivoj Litvínov 7:11 (2:3, 3:3, 2:5)

Fakta: Branky: 6. a 51. König, 27. a 30. Richter, 15. Nejedlý, 40. Říha, 58. Prudil – 45., 48. a 58. Krejčí, 5. Werner, 7. Řeháček, 13. Kašpárek, 24. Plomer, 28. Kropáček, 38. Hulič, 47. Skořepa, 54. Skuhrovec. Rozhodčí: Černý – Janoušek. Vyloučení: 2:1, navíc Brýdl (Svitavy) 10 min. OT. Využití: 0:2. Diváci: 295.

Svitavy: Skácelík (Lamař) – Šivák, Kalhaus, Prudil, Říha – Doseděl, Richter, König, Kolena, Zvára, Brýdl, Nejedlý, Hnát, Sauer, Zelený.

Hosté se ujali vedení po necelých pěti minutách a Svitavští se od té chvíle ocitli v roli těch, kteří musí dotahovat. A ta jim vydržela po celých šedesát minut. Severočeši byli pořád o krok nebo dva napřed, domácí je pořád stíhali a snižovali na 2:3, 3:4, 4:5 a 5:6. Na začátku třetí třetiny jim však soupeř utekl na rozdíl čtyř gólů a tím zlomil atraktivní utkání hrané ve skvělé kulise ve svůj prospěch. Svitavští se pokusí uspět v sobotu v Praze proti FBC Start 98.

1. liga ve florbale – další výsledky 6. kola: Ústí nad Labem – Black Angels Praha 8:5, Hattrick Brno – FBC Start 98 Praha 5:3, Kladno – Znojmo 2:8, Česká Lípa – Opava 10:1, Pelhřimov – Rožnov pod Radhoštěm 2:5.

Pořadí: 1. Česká Lípa (17), 2. Znojmo (14), 3. Litvínov (14), 4. Ústí nad Labem (12), 5. FBC Start 98 Praha (10), 6. Rožnov pod Radhoštěm (9), 7. Kladno (9), 8. Svitavy (7), 9. Hattrick Brno (6), 10. Black Angels Praha (5), 11. Pelhřimov (3), 12. Opava (2).