Na jejich první střetnutí se přišlo podívat bezmála půl druhé stovky fanoušků, kteří dokázali, že na svůj tým nezanevřeli.

Sledovali snažení nově sestaveného mančaftu doplněného řadou mladých hráčů. Jeho první polovina vyšla domácím náramně, ve 27. minutě zvyšoval Brýdl jejich vedení na 4:1, ovšem v dalším průběhu začal narůstat tlak protivníka z Brněnska, který se nakonec dočkal vyrovnání.

V prodloužení se potom štěstí přiklonilo na stranu hostů a Svitavští brali „jen“ bod, publikum jim ale i tak zatleskalo za sympatické představení.

FbK TJ Svitavy – Aligators Klobouky Teamstore.cz 4:5 PP (2:1, 2:2, 0:1 – 0:1)

Branky: 13. T. Zach, 20. L. Zach, 25. Husák, 27. Brýdl – 31. a 63. Zbořil, 4. Jedlička, 35. Gremmel, 53. Líznar. Rozhodčí: Vybíhal – Sladký. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. Diváci: 139. Svitavy: Lamař (David) – Musil, Říha, Prudil, T. Zach, Mifek, Kasper, Beneš, Jansa – Štěpánek, Jakubec, Brýdl, Husák, Pakosta, Holoubek, Motl, L. Zach.