Nejen, že ovládl svoji divizi první ligy a postoupil do play off, nejen, že v něm nechal za sebou soupeře kvalit Bulldogs Brno či FBC Ostrava, on se dokonce v celostátním čtvrtfinále nezalekl ani zástupců nejslavnějšího tuzemského florbalového klubu Tatranu Střešovice a potvrdil, že se mezi nejlepšími osmi celky České republiky neocitl náhodou.

V prvním zápase sice Litomyšlští tomuto rivalovi vysoko podlehli, ale v odvetě ho zaskočili kvalitním a bojovným výkonem, který jim přinesl zasloužené vítězství a důkaz, že i florbalový David může někdy srazit na kolena Goliáše. Výhra nad Střešovicemi, i když v součtu dvou střetnutí na postup do semifinále nestačila, je skutečnou senzací a největším úspěchem v historii litomyšlského florbalového klubu.

Zasloužili se o něj brankáři Michal Frank s Pavlem Zvěřinou a hráči v poli Jan Kašpar, Martin Štarman, Daniel Ondráček, Patrik Petr, Štěpán Švec, Jan Kulhavý, Jan Vomočil, Dominik Voříšek, Přemek Pakosta, Jiří Žák, Jan Krejsa a Dominik Bartoš. Peaksport v celém play off prohrál jen s finalisty – nakonec zlatými Střešovicemi a druhými Vítkovicemi!

1. florbalová liga dorostenců – čtvrtfinále play off – 1. zápas: Tatran Střešovice – FBC Peaksport Litomyšl 9:2 (4:0, 1:0, 4:2). Branky Litomyšle: J. Žák, M. Štarman.

2. zápas: FBC Peaksport Litomyšl – Tatran Střešovice 7:5 (2:1, 3:2, 2:2). Branky Litomyšle: J. Žák 3, Š. Švec 2, P. Pakosta, P. Petr.