Ani letošek nebyl výjimkou, a tak byli opět oceněni zástupci fotbalového a volejbalového oddílu, kteří v uplynulém roce proslavili jméno Dolního Újezdu daleko za jeho hranicemi.

Za fotbalisty to byli: mladší žáci Martin Kusý, Petr Štarman a Filip Mokrejš, starší žáci Vojtěch Lněnička, Marek Vaňous a Jáchym Kovář, dorostenci Jakub Pravec, Luboš Čejka a Ondřej Sedliský, za B muže Martin Nádvorník, Tomáš Klusoň a Stanislav Mráz a A muže Milan Janecký, Miroslav Kučera a Karel Svoboda.

Volejbalistky nominovali takto: za přípravku Štěpánka Lázničková, Daniela Nováčková a Karolína Renzová, za starší žákyně Kateřina Rejmanová (reprezentantka v krajském centru mládeže Pardubického kraje), Monika Nováková a Tereza Kladivová, juniorky Anna Šimková, Veronika Nováková a Kateřina Jiskrová a tým žen za postup do KP I. třídy.

Speciální ocenění dostali fotbalisté Martin Novák s Janem Částkem a volejbalistky Veronika Nováková a Kateřina Jiskrová, jež reprezentovaly ČR na světovém turnaji Sokol Cup v Luzernu.

Další fotografie oceněných a z plesu najdete ZDE.