FC Butterfly – Údolí hladu 4:3

Branky: 8. a 23. P. Zvěřina, 31. Zeman, 36. Boček.

Špatný vstup do zápasu znamenal inkasovaný gól z první akce týmu z Hradec Králové. Domácí se do tempa dostávali pomaleji, postupně ale začali soupeře přehrávat a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, v 8. minutě pálil levačkou přesně Zvěřina – 1:1. Z pokračujícího tlaku se do přestávky gólově neurodilo, ale krátce po změně stran se po nahrávce V. Dobra znovu nemýlil agilní Zvěřina.

Následně hosté potrestali kiks Litomyšle při rozehrávce, leč domácí se nenechali zaskočit: díky důrazu před brankou jim Zeman vrátil vedení, které po krásné kombinaci pojistil Boček. Korekce Údolí hladu přišla až těsně před sirénou.

FC Butterfly – Salamandr 4:1

Branky: 14. Zeman, 26. Boček, 37. Benko, 39. Zvěřina.

I když domácí od počátku také druhého královéhradeckého soka zatlačili, znovu lovili míč ze své sítě jako první, a to ještě Salamandr nedal za stavu 0:1 penaltu. Stejnou výhodou na druhé straně nepohrdl Zeman, při exekuci se spolehl na hrubou sílu a se štěstím srovnal skóre. Ve druhé půli byla Litomyšl nadále aktivnější a góly byly otázkou času, ten první zařídil pěkným pasem Lorenc a bezchybnou koncovkou Boček.

Hosté to pak zkusili v pěti v poli, přes několik šancí však marně, naopak ještě dvakrát z protiútoků inkasovali.

Sestava: Lochman (Hadaš) – Benko, Bican, P. Zvěřina, V. Dobr, Boček, Gyömber, Lorenc, Vaníček, Zeman, Friedl.

„S našimi dosavadními výsledky jsme určitě spokojeni, počítali jsme spíše se středem tabulky,“ uvedl vedoucí mužstva Jaroslav Sodomka. „Již nynímámeo pět bodů více, než jsme loni získali za celou sezonu. V novém roce chceme na kvalitní výkony navázat, využít dobrou výchozí pozici a být do třetího místa.Opřípadných ambicích na postup je předčasné mluvit, druhá liga je finančně náročná soutěž.“

Zbylé výsledky turnaje: Salamandr HK B – AC Smršť Č. Třebová 4:2, AC Smršť Č. Třebová – Údolí hladu HK 5:1. Průběžnou tabulku divize D zřejmě nezná vůbec nikdo, dokonce ani sami její účastníci.