Krajské přebory II. třídy znají své vítěze, kteří si vybojovali právo postupu do nejvyšší regionální soutěže. K radosti svitavského okresu se to mezi ženami podařilo také hráčkám z Dolního Újezdu.

Před posledními dvojzápasy měly na špičce tabulky tři týmy stejný počet bodů. Celek Letohradu ale zaváhal v Moravské Třebové a tím vyklidil pozici pro dva rivaly ze Svitavska.

Litomyšlské áčko dle předpokladů nezaváhalo proti poslednímu Hlinsku, vzhledem k horšímu poměru setů však muselo čekat na výsledky Dolního Újezdu. Sokolky nicméně nepřipustily žádné komplikace, poslední duely proti Litomyšli B zvládly bez ztráty setu a v této skupině zaslouženě zvítězily.

Zásluhou toho si po roční pauze zajistily účast v krajském přeboru I. třídy.

Újezdský kolektiv je přitom mladý a perspektivní, většina jeho hráček si velice úspěšně vedla v 1. lize juniorek. Sokol nastupoval v průběhu sezony v tomto složení: M. Ropková, J. Rejmanová, K. Jiskrová, V. Nováková, V. Lopourová, Š. Lopourová, V. Rožková, P. Menšíková, I. Šplíchalová, M. Šplíchalová, J. Vanatová, G. Vanatová a L. Rejmanová.

KP II muži – 27. – 28. kolo: Polička – Litomyšl B 3:0 a 3:1.

KP II ženy – 33. – 34. kolo: Litomyšl B – Litomyšl A 0:3 a 0:3, Hlinsko – Moravská Třebová 0:3 a 1:3, Žichlínek – Dolní Újezd 0:3 a 0:3, Svitavy B – Vysoké Mýto 1:3 a 1:3. 35. – 36. kolo: Dolní Újezd – Litomyšl B 3:0 a 3:0, Litomyšl A – Hlinsko 3:0 a 3:0, Moravská Třebová – Letohrad 3:1 a 1:3.