Chemcomex Praha – VPS Novabrik Polička 3:2 (2:0). Branky: 39. a 40. Jar. Dittrich.

Hosté začali aktivnějí, jenže ze své převahy nevytěžili nic než nevyužité šance v podání V. Krále. Naopak hned první vážnější ohrožení jejich svatyně znamenalo vedení 1:0 pro Pražany, kteří navíc poté bez úhony přežili další poličské příležitosti a udeřili podruhé.

Polička nehodlala zápas zabalit a po změně stran se vrhla do útoku, bohužel se zakončením si její hráči nepotykali, ačkoli možností ke vstřelení kontaktního gólu si vypracovali dost. Sami naopak inkasovali ještě jednou. Jediným, kdo se dokázal prosadit, byl ve dvou případech veterán J. Dittrich, to však bylo až v samotném závěru a znamenalo to jenom korekci porážky.

Tullamore Dew Klatovy – VPS Novabrik Polička 1:10 (0:6). Branky: 2., 17., 17. a 37. V. Král, 38. a 39. Červený, 10. L. Král, 13. Šmeral, 15. Kučera, 33. Jar. Dittrich.

Nováček extraligy se v jejím dosavadním průběhu prezentoval velmi dobrými výkony, ale tentokrát jenom přihlížel poličskému koncertu zahájenému ve 2. minutě V. Králem. Od té chvíle bylo na hřišti jediné mužstvo, které prolomilo střeleckou smůlu a soupeř to odnesl. O tom, že klatovský debakl bude nakonec dvouciferný, rozhodl svými dvěma zásahy v závěrečných minutách Červený. Klatovy v průběhu hry naprosto odpadly.
Sestava: O. Dittrich – Švec, Červený, Šmeral, L. Král, Kučera, V. Král, Novák, Dittrich.

Poslední střetnutí základní části sehraje Polička v sobotu v Holešově (proti třetí Stonavě a devátým Darkovicím). Až po dohrání posledního zápasu bude jasné, s kým se střetne v klíčovém čtvrtfinále. Teoreticky může skončit kdekoliv mezi 1. – 4. pozicí, stále tedy zůstává až pět možných soků.

Další výsledky – 10. turnaj: Darkovice – Prachatice 1:1 a Větřní 1:2, Stonava – Větřní 4:3 a Prachatice 2:3, Kroměříž – Chemcomex Praha 1:0 a Klatovy 0:2, Nový Bor – Jilemnice 5:2 a Goll Běloves 4:8.