Na kolbišti bylo postupně k vidění pět skokových soutěží, v nichž se divákům představilo několik desítek koní a jezdců.
Program byl zahájen hobby parkurem stupně ZM, v němž si první místo vyjela a vyskákala dvojice Filip Tošovský – Panenka reprezentující JPS Vanice.

Parkur stupně Z zvládl mezi třiceti startujícími nejlépe Pavel Koláček na koni Senlly. K bezchybnému výkonu v základním kole přidal také čisté i rychlé rozeskakování a radovala se ekipa z Pálavy Popice.

Soutěž postavená na stupni ZL měla stejného vítěze. Pavel Koláček se objevil ve výsledkové listině opětovně na nejvyšším stupínku, když tentokrát osedlal S-Classica a také s ním byl v rozeskakování nejlepší.

Ten, kdo chtěl uspět v parkuru stupně L, musel zvládnout nejenom těžký základní kurs, ale dokonce dvoukolové rozeskakování. S čistým kontem se to povedlo Leoši Černohorskému s Bristonem (SK Černohorský, o.s.) a zaslouženě se stal vítězem soutěže. Jeho nejvážnější soupeř Jakub Petrus s Timurem (JK Sloupnice) v rozhodujícím kole jednou chyboval.

Tradiční specialitou těchto závodů je Janovské derby, ve kterém se skáče přes klasické parkurové a pevné překážky. Na absolvování trati byly třeba více než dvě minuty a v tomto náročném testu obstála nejlépe ze všech účastníků Tereza Chybová s Verzitem z Jezdeckého klubu Markéty Bártové.