Nyní se samozřejmě nastěhovali i se svými koňmi do jezdeckých hal, ale netrpělivě už vyhlížejí nadcházející soutěžní sezonu.

Výkladní skříní tuzemského parkurového sportu je Český skokový pohár. Prestižní seriál nabídne v roce 2015 celkem jedenáct zastavení v tradičních lokacích a na závěr finále pro čtyři nejlepší jezdce (v minulém ročníku byl v tomto finále litomyšlský Jiří Skřivan na druhé příčce). Jedno z kvalifikačních kol uvidí také Svitavsko, konkrétně moderní areál Jezdeckého klubu Hřebčín Suchá, kam se čeká parkurová špička nastěhuje tradičně na začátku června (5. – 7. 6.). Kromě Litomyšle jsou dalšími dějišti ČSP Martinice (duben), Brno, Ostrava, Kolín (květen),Frenštát pod Radhoštěm (červen), Opava (červenec), Zduchovice, Ptýrov, Plzeň (srpen), Hořovice (září). Finálová soutěž se uskuteční na konci září v Olomouci.

Čtrnáctý ročník poháru přinese účastníkům několik podstatných novinek v pravidlech. Kromě jiného se jezdcům bude počítat nejlepších devět výsledků z kvalifikačních kol (místo dosavadních šesti) a také si už nebudou muset volit před každou soutěží pohárového koně a do žebříčku se jim bude hodnotit výsledek s lépe umístěným. Součástí programu všech Velkých cen budou také seriály pro juniory a amatérské jezdce.
V areálu v Suché se nebude konat pouze Velká cena. Tamní aktivní pořadatelé připravili opět pestrou nabídku akcí určenou pro všechny generace jezdců (veřejné tréninky, skoková soustředění, jezdecké závody různé obtížnosti, jezdecké hry pro dětí, dětský šampionát, drezurní závody a tréninky).