Přijeli jen skalní příznivci. Novinkou v účastnících triatlonů byl klient z domova na zámku. Těžký sníh se při dešti bořil a propadal pod běžkami. Jak poznamenal jeden z běžkařů: „Jede to kamkoliv, jen ne dopředu.“ Kdo namazal profesionálním voskem, byl na tom stejně jako ten, co namazal svíčkou od Vánoc. I tak se závodilo. Kdo mohl, předjížděl, kdo nemohl, byl předjížděn. Běžecká část nezamíchala skoro pořadím. Většina se bála uklouznutí a pádu do sněhu a kaluží. Nikdo nepoužil tretry nebo jinou speciální běžeckou obuv. Rozhodovalo se na grogu a čaji. Po přestálé námaze se musel organizmus připravit na přijmutí dvou grogů nebo půllitru čaje. Tahle část triatlonu zanechala velký dojem a po ukončení závodu se vedly debaty o tom, jak pít.

Logistický tým spočítal výsledky po běhu na lyžích ženy čtyři kilometry (muži šest kilometrů), běh jeden kilometr, vypití dvou grogů nebo půllitru čaje.

Výsledky Ženy: 1. Fišerová Kristýna, 2. Satrapová Marcela, 3. Jurášová Martina. Muži: 1. Hanus Petr, 2. Weis Jiří, 3. Beneš Martin. Jiří Feltl