„Nehráli jsme špatně, ale měli jsme trochu smůly na mazání, které více vyhovovalo soupeřům. Důležité pro nás je, že pořád hrajeme a držíme se v kontaktu s ostatními týmy. Horší by bylo, pokud bychom na ně nestačili, ale to se nestalo,“ ohlédl se za čtyřmi extraligovými koly z pohledu ABB Vidlatá Seč František Brokeš, který mimo jiné dokázal ve druhém dějství zahrát skvělý nához 254.

„V novém roce určitě zabojujeme o to, abychom se vyhnuli baráži s první ligou,“ dodal seniorský reprezentant České republiky. Nejlepším hráčem týmu ABB v základní části byl Pavel Konečný, s průměrem 186 z jednadvaceti her se zařadil na páté místo v žebříčku jednotlivců.

Extraliga bude pokračovat v novém roce dalšími čtyřmi koly. Bowleři z Vidlaté Seče se setkají nejen se „starými známými“ ze své skupiny (Psí kusy, Tacl Letohrad B a Tacl Letohrad C), ale také se čtyřmi neznámými moravskými rivaly (Jadran Frýdek-Místek, BO Šantovka, Sypka Blansko, CNC Produkt Ostrava) a budou bojovat o udržení extraligy. Po jednom kole odehrají v Pardubicích a Ústí nad Orlicí, dvě se konají v olomoucké herně a hraje se od února do dubna.

Extraliga ČBL – skupina C – 4. kolo v Pardubicích: 1. Bowlingzone A (27 bodů), 2. Tacl Letohrad A (23), 3. Bowlingzone B (22,5), 4. BC Trim Pardubice (20), 5. Psí kusy (17), 6. ABB Vidlatá Seč (13), 7. Tacl Letohrad B (10,5), 8. Tacl Letohrad C (7).

Konečné pořadí skupiny C po 4. kole: 1. Bowlingzone B (88,5), 2. Tacl Letohrad A (88), 3. Bowlingzone A (88), 4. Tacl Letohrad B (72,5), 5. BC Trim Pardubice (64,5), 6. Psí kusy (63), 7. ABB Vidlatá Seč (49,5), 8. Tacl Letohrad C (46).