V Kooperativa NBL začne Beksa na Folimance, kam zamíří 12. září. O necelý týden později se otevřou brány 1. ligy. Ta se bude podobně jako v minulých sezonách hrát ve dvou skupinách. S novým názvem se v ní objeví pardubičtí mladíci.

Od nové sezony získali pardubičtí basketbalisté nového generálního sponzora pro všechny mládežnické týmy od U23 až po ty nejmladší. A tak do nadcházejícího ročníku půjde pardubická mládež jak BK Vividbooks. Ve Východní skupině 1. liga odstartují 18. září v Opavě, kde je bude čekat BK Opava 2010. Domácí zápasy bude mladá Beksa hrát zápasy tradičně v pátek na Dukle. A jako první tam 25.9. přiletí prostějovští Orli.

Ve stejné soutěži žen se objeví i BK Studánka Pardubice, která bude obhajovat třetí místo z nedokončeného ročníku 2019-20. Všechny své soupeře zná už z minulé sezony a úvodní kolo odehraje na Dašické. Začíná se také třetí záříjový víkend a Studánka ve dvojzápase přivítá pražskou BA Sparta a Aritmu.

Ve 2. lize mužů jsou oba týmy z Pardubicka ve skupině B, kde se až na jednu výjimku potkají se stejnými soupeři jako v minulé sezoně. Jediným nováčkem je SK Slavia Praha B. Hned úvodní kolo soutěže 19. 9. nabídne okresní derby BVK Holice – Tesla Pardubice. Jasno je i v mládežnických soutěžích. BK Vividbooks najdeme ve všech ligových soutěžích od U19 po U14. Děvčata se Studánky mají zastoupení v republikových ligách U19, U17 a U14.