Jiskra Litomyšl – BSK Jičín 46:37 (19:20).

Body: M. Jirková 20, Vacková 8, Řiháková 8, Černá 6, A. Jirková 2, Moravcová 2. Proti oslabeným soupeřkám začal domácí tým velice špatně, pět bodů za prvních deset minut hovoří za vše.

Uklidnění přišlo až od druhé části, nízké skóre vypovídá o tom, že se jednalo především o souboj obran, když úspěšnost střelby byla na obou stranách slabá. „Ve druhé půli jsme pokračovali v důsledné obraně a nabízela se nám možnost lehkého zakončování z rychlých protiútoků, což se nám dařilo,“ uvedl trenér Martin Šorf. Jičín ještě snížil na 40:36, ale závěr si domácí celek jistě pohlídal.

Jiskra Litomyšl – BSK Jičín 64:63 (35:34).

Body: Vacková 31, M. Jirková 16, Řiháková 6, Černá 4, Kvapilová 3, A. Jirková 2, Moravcová 2.

Bitvu do poslední vteřiny nabídla útočněji laděná odveta, v níž se nikdo nedostal do výrazného trháku. Pět minut před koncem vedl Jičín 55:51, ale v koncovce dostala Jiskru do vedení trojkou M. Vacková (58:57). Stejná hráčka zakončila 35 sekund před koncem další akci (64:61). Soupeřky ještě jednou snížily (do závěru scházelo osm vteřin), ale po oddechovém čase domácí hráčky udržely míč a mohly se radovat.