Vedle sebe měl svůj bicykl, ale přitom bezvládně ležel na vozovce a vážnými zraněními. „Muž ročníku 1967 musel být s poraněním hlavy a hrudníku převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci," uvedla mluvčí svitavské policie Anna Štegnerová. Muži zákona se zatím usilovně snaží dopátrat jakékoliv stopy, která by jim osvětlila, co se v daný okamžik stalo. Zatím mohou pracovat jen s několika hypotézami. Buď si sedmačtyřicetiletý muž zranění způsobil neopatrnou jízdou, což je však nepravděpodobné, nebo jej během jízdy postihly zdravotní komplikace. Anebo před tím, než se vydal na cestu, požil druh návykové látky?

„To jsou otázky, na něž se policisté snaží co nejdříve nalézt odpovědi. Jízdní kolo bylo totiž téměř nepoškozeno," dodává k záhadnému úrazu poraněného muže mluvčí Anna Štegnerová.

Policisté prosí všechny, kteří by mohli mít informace vedoucí k osvětlení případu, či dokonce k dopadení případného viníka, aby spolupracovali. „Policie hledá svědky, kteří by nám mohli pomoci osvětlit situaci nejen před nehodou. Volejte prosím na linku 974 578 254," zdůrazňuje Anna Štegnerová.