Řidič zavadil o dveře

Moravská Třebová – Drobná poranění řidiče kamionu si v pondělí kolem půl čtvrté odpoledne vyžádal střet s neznámým vozidlem. Řidič jedoucí po silnici I/35 ve směru od Moravské Třebové na Svitavy před tunelem na Hřebči zastavil u okraje silnice. Když otevřel dveře kabiny, zachytil o ně jiný automobil. Neznámý motorista zřejmě ani netušil, že ke střetu došlo a pokračoval v jízdě dál. Poraněného šoféra na místě ošetřili záchranáři. Škoda na autě dosáhla na padesát tisíc korun.

Policisté po neznámém řidiči pátrají. Žádají případné svědky, aby své poznatky hlásili na lince 974 578 25

Šofér se s kamionem převrátil na bok

Litomyšl – Pohled na nákladní automobil převrácený na bok se naskytl některým lidem, kteří v pondělí krátce před pátou hodinou odpoledne projížděli kolem havárie u Litomyšle. Vozidlo s nákladem se zde převrátilo pravděpodobně v důsledku smyku. Jak uvedla mluvčí svitavské policie Anna Štegnerová, škody, způsobené dopravní nehodou překročily hranici dvou set tisíc korun.

Škoda za sto tisíc

Svitavy – Na ulici Hlavní havaroval v pondělí po osmnácté hodině řidič s osobním automobilem. Ten z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci, kde narazil do mostku. Následně skončil s autem v potoce. Záchranáři převezli zraněného motoristu na ošetření do nemocnice. Muž dechovou zkoušku na alkohol odmítl, proto mu byl v nemocnici proveden odběr krve. Škody na vozidle a poškozeném zábradlí mostku policisté vyčíslili na sto tisíc korun.