Policie shání svědky nehody, která skončila vážným zraněním mladé dívky. Ke střetu došlo v úterý 8. března, okolo 19té hodiny v Pardubicích na ulici Palackého, na přechodu pro chodce mezi obchodním domem Albert a prodejnou Auto Kelly. Zde se střetlo vozidlo Ford Fiesta černé barvy s pětadvacetiletou ženou. Ta právě odcházela ze zaměstnání z prodejny Auto Kelly,když jí na přechodu srazilo zmíněné vozidlo jedoucí směrem od nádraží ke kruhovému objezdu. Řidička sedící za jeho volantem uvedla, že dívku na přechodu přehlédla a než stačila zastavit, urazila s mladou ženou na kapotě ještě několik metrů.

Dívka při nárazu utrpěla velmi bolestivé zlomeniny dolních končetin a byla okamžitě převezena do nemocnice. Zranění posádka záchranky označila jako velmi vážná.

Jako výhružná tečka zůstala na asfaltu silnice obkreslená silueta postavy, která tak trochu připomíná neslavné křídové obrysy známé z kriminálních filmů. V tomto případě se však nejednalo o nejtragičtější následky, ale pouze o rychlé zaznemenání situace po nehodě, aby vyšetřovatelé měli přibližnou představu o tom, jak vypadala situace krátce po nehodě.

Policie teď vyzývá případné svědky této nehody, aby se neprodleně přihlásili na lince 158 a pomohli vyšetřovatelům objasnit některé okolnosti tohoto střetu.