Osm osob bylo lehce zraněno a tři řidiči byli pod vlivem alkoholu.

Řidič skončil na zahradě

Boršov – Krátce po čtvrté hodině odpoledne havaroval v obci řidič osobního vozidla. Vůz nejprve vyjel do protisměru, narazil do stromu a skončil na zahradě rodinného domu. Při nehodě nikdo nebyl zraněn a alkohol byl u řidiče rovněž vyloučen.. Hmotné škody jsou odhadovány na víc jak 100 tisíc korun.

Srážka v opilosti

Boršov - Boršov - Čtyři lehká zranění si vyžádala dopravní nehoda u Boršova, ke které došlo v sobotu v šest hodin ráno. Jeden z řidičů zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy. Vyjel mimo komunikaci, kde narazil do betonového podkladu branky u rodinného domu. Následně se ocitl v protisměru, přičemž došlo ke střetu s dalším vozem. Provedená dechová zkouška prokázala oběma řidičům přítomnost alkoholu. Oba jsou podezřelí z ohrožení pod vlivem návykové látky. Všechny účastníky převezli záchranáři do nemocnice. Po ošetření lékaři je lékaři propustili do domácího léčení. Vzniklé škody překročily hranici 160 tisíc korun.

V souvislosti s touto nehodou policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Zastavil o značku

Jedlová - V Jedlové havaroval v neděli krátce před dvacátou hodinou řidič s osobním automobilem. Motorista dostal při předjíždění dalšího vozidla smyk. Vyjel mimo komunikaci, kde poškodil dopravní značení. Řidič a jeho spolujezdec museli být se zraněními převezeni do nemocnice. Přístroj pro měření alkoholu v dechu ukazoval bezmála na tři promile. A to u obou účastníků nehody.

(kk,pšp)