„Jednalo se o srážku převozové sanity Renault Master a osobního automobilu Renault Clio. V sanitce jel pouze řidič. V osobním vozidle se vážně zranil osmadvacetiletý řidič, který však na místě svým zraněním podlehl," sdělila policejní mluvčí Andrea Muzikantová. Nepomohla ani resuscitace záchranářů, kteří byli na místě během několika minut. Vrtulník, který na místě přistál, bohužel odletěl prázdný.

Sbírku najdete ZDE

Mladá maminka zůstala sama s malou dcerou a přátelé se rozhodli, že je nenechají na holičkách. Zorganizovali proto sbírku.

„Adriana pracuje ve školství, což je nesmírně důležitá a obdivuhodná role, avšak víme, že v této oblasti často nejsou dostatečně ohodnoceni. I přesto se nikdy nevzdává a nadále se snaží poskytovat své dceři všechno nejlepší,“ uvedla kamarádka mladé ženy a zakladatelka sbírky Veronika Těžká. Mladá maminka nyní stojí před vážnými finančními problémy.

Při nehodě sanitky a osobního auta v Karli zemřel mladý muž.
Tragédie v Karli: rodina hledá svědky nehody

„Dům, který měl být místem štěstí a rodinných vzpomínek, potřebuje dokončit fasádu a nainstalovat hromosvody, aby byl zabezpečen před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Nutností je také kolaudace, aby byl dům oficiálně schválen k obývání. To nejdůležitější je ale zajištění budoucnosti malé Adélky. Z toho důvodu chceme vytvořit sbírku, která umožní financovat nejen potřebné úpravy domu, ale také zajistit prostředky na dlouhodobé zabezpečení a vzdělání Adélky,“ dodala Těžká.

Sbírka potrvá přes 50 dní a je vypsaná na 250 tisíc korun a zatím se podařilo vybrat zhruba polovinu částky.