více >>
Deník

Naši prvňáci z Trnávky a Jaroměřic

Svitavsko - Každou středu vám představujeme letošní prvňáčky ze Svitavska.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY MĚSTEČKO TRNÁVKAs paní učitelkou Evou Žouželkovou.Do třídy chodí: Klaudie Balvínová, Pavel Bohatec, Lenka Budigová, Lucie Budigová, Adam Dospěl, Alžběta Dvořáková, Tereza Dvořáková, Petra Krahulová, Martina Krejčířová, Daniel Mazal,

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY MĚSTEČKO TRNÁVKA s paní učitelkou Evou Žouželkovou.
Do třídy chodí: Klaudie Balvínová, Pavel Bohatec, Lenka Budigová, Lucie Budigová, Adam Dospěl, Alžběta Dvořáková, Tereza Dvořáková, Petra Krahulová, Martina Krejčířová, Daniel Mazal, Patricie Navrátilová, Alena Pocklanová, Jáchym Pospíšil, Vendula Rypová, Jan Smékal a Jaroslava Veselá.
„Přejeme našim prvňáčkům, aby se jim nadcházející školní rok vydařil, aby se naučili mnoho nových věcí a odnesli si příjemné zážitky z řady školních akcí, které je čekají,“ přeje svým žákům třídní učitelka Eva Žouželková. Děti provází školním rokem kočky, které dostaly u zápisu a samy si je pomalovaly. Nechybí ani na fotografii.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY JAROMĚŘICEs paní učitelkou Dagmar Valentovou. Do třídy chodí: Ema Bálková, David Bombera, Simona Hrazděrová, Veronika Koutná, Johana Kozelková, Marek Lauger, Vojtěch Macháček, Matyáš Procházka, Tobiáš Pudík, Milan Tiller, Šimon Tová
ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY JAROMĚŘICE s paní učitelkou Dagmar Valentovou. 
Do třídy chodí: Ema Bálková, David Bombera, Simona Hrazděrová, Veronika Koutná, Johana Kozelková, Marek Lauger, Vojtěch Macháček, Matyáš Procházka, Tobiáš Pudík, Milan Tiller, Šimon Továrek a Jaroslav Zecha. 
„Prvňáčci jsou moc šikovní, živí, hraví a všechno, co dostanou za úkol, hned udělají. Učení jim jde moc dobře. Děti se do školy těšily, ale nyní už některé méně, protože začaly povinnosti. Umí slabiky a počítají. Přeji jim, aby se jim dařilo nejen v první třídě, ale v celém životě a aby byly stále tak šikovné, jako jsou teď,“ říká třídní učitelka Dagmar Valentová. 

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Široký Důl a ZŠ Sebranice. 

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky