více >>
Deník

Naši prvňáci ze ZŠ v Opatovci a Svitavách Lačnově

Svitavsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY V OPATOVCI s paní učitelkou Olgou Štilárkovou.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY V OPATOVCI s paní učitelkou Olgou Štilárkovou.
Do třídy chodí: Zuzana Běhalová, David Dobiáš, Klára Dvořáčková, Anežka Ehrenbergerová, Markéta Grundová, Denis Hartman, Lukáš Holomek, Helena Jílková, Petr Kudláček, Vojtěch Kudrna, Martin Ondráček, Martin Prudil, Matyáš Staša a Tadeáš Vodstrčil.
„Děti jsou živější, ale poslouchají a moc bych jim přála, aby měly hodně školních úspěchů a dařilo se jim v učení. Ať jsou šťastné a líbí se jim ve škole. Zatím se do školy těší a mají to tady rády,“ říká třídní učitelka Olga Štilárková.


ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY VE SVITAVÁCH LAČNOVĚ s panem učitelem Mirkem Smolejem.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY VE SVITAVÁCH LAČNOVĚ s panem učitelem Mirkem Smolejem.
Do třídy chodí: Alexandra Agu, Anežka Břeňová, Madlen Sofie Bucháčová, Charlotte Crhová, Filip Franc, Sebastian Klement, Anežka Kopecká, Lukáš Kopecký, Jan Ryšan a Kateřina Šťastná.
„Letošní první ročník navštěvuje parta veselých dětí. Jsou velmi motivované ke čtení, psaní a počítání. S nadšením objevují svět kolem sebe. Baví mě pozorovat, jak si na hodně věcí přicházejí samy a jak spolu spolupracují při skupinové a projektové výuce. Čím dál více se stávají zodpovědnými za svoje vzdělávání, dokáží již objektivně ohodnotit své pokroky. Jsou k sobě také velmi ohleduplní, což přispívá k velmi příjemné atmosféře ve třídě. Dětem přeji, aby jejich chuť do učení spojené s radostí a smíchem trvala i nadále,“ říká třídní učitel Mirek Smolej. Foto: Deník/ Iveta Nádvorníková

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Brněnec a ZŠ Jedlová.

 

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky